Šokio teatras „Dansema“ | „Spalvoti žaidimai“ interaktyvus šokio spektaklis 6-36 mėn. vaikams

Šokio teatras „Dansema“ | „Spalvoti žaidimai“ interaktyvus šokio spektaklis 6-36 mėn. vaikams

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

DĖMESIO! Tai perkeltas spektaklis iš KOVO 15 D. Bilietai galioja tie patys. Jei perkelta data nėra tinkama, bilietai galios 12 mėn. Su jais galima ateiti į kitą "Dansemos" spektaklį. Apie tai pranešti teatrui info@dansema.lt likus ne mažiau nei 10 d. iki pasirinkto spektaklio datos.  

Žaidimas – ne vien tik smagus mažų vaikų užsiėmimas. Žaisdami vaikai pažįsta save ir aplinkinį pasaulį, jį tyrinėja ir daug ko išmoksta – šliaužti ir sėdėti, lipti ir šokinėti, paimti ir numesti, pagauti ir paspirti, šypsotis ir susiraukti, dalintis ir draugauti, mąstyti ir džiaugtis. Spektaklis pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti daug naujo apie save ir aplinką.

Spektaklis apdovanotas Kultūros ministerijos "Auksiniu scenos kryžiumi" kaip 2015 metų geriausias spektaklis vaikams.

Choreografė Birutė Banevičiūtė

Kostiumų dailininkė Rūta Biliūnaitė

Šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius

 

Spektaklio sukūrimą rėmė Lietuvos kultūros taryba

Bilieto reikia ir vaikui, ir suaugusiam.Atlikėjai:

Giedrė Subotinaitė

Renginio trukmė: 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Šokio teatras Dansema

Daugiau informacijos: Bilieto reikia ir vaikui, ir suaugusiam

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje