Šou „Jūsų Pelmeni“ Vilniuje!

Šou „Jūsų Pelmeni“ Vilniuje!

Pasirodymai:

04.28

sekmadienis


19:00

Šou „Jūsų Pelmeni“ Vilniuje!

Vilnius, Lietuvos rusų dramos teatras

nuo 35,00 €

Galų gale „Jūsų Pelmeni“ Vilniuje!

Dėmesio Balkone esančios vietos yra riboto matomumo!

Aktoriaus, muzikanto bei šou vedėjo Viačeslavo Miasnikovo ir nepakartojamo KVN komandos “Uralskie Pelmeni” kapitono Andrejaus Rožkovo duetą televizijos žiūrovai žino ir mėgsta seniai. Humoristai paruošė solinę programą pavasariniams koncertams Vilniuje, į kurią buvo įtraukti patys geriausi ir naujausi pasirodymai!

Išeiviai iš bene populiariausios ir tituluočiausios KVN komandos, juokingi ir drąsūs, ryškūs ir nenuspėjami Viačeslavas Miasnikovas ir Andrejus Rožkovas jau 2019-ųjų pavasarį atveš į Baltijos šalis savo pačius sultingiausius pokštus: nuo jau vizitine kortele tapusių pasirodymų iki visiškai naujų miniatiūrų.

«Jūsų пельмени» - tai sumažinta ir išskirtinai gurmanams patiekta humoro porcija. Tačiau pažadame, kad niekas neliks alkanas! Viačeslavas Miasnikovas ir Andrejus Rožkovas yra pasiruošę dviese pamaitinti bet kokio dydžio kompaniją, alkstančią žaižaruojančio humoro, linksmybių ir netramdomo juoko salėje.

Šiaip ar taip, jie - visus populiarumo rekordus nuo 2009 m. mušančio žinomo televizijos šou tėvai – steigėjai! O jei prisiminsime dar ir 1995-aisias absoliučia KVN lygos čempione tapusią komandą, tai neliks abejonių – V. Miasnikovo ir A. Rožkovo stažas šioje srityje yra tiesiog milžiniškas! Be to, jie turi solinių bei porinių pasirodymų „aukščiau stogo“.

Ne veltui nauja bendra dviejų komikų programa vadinasi „Geriausia!“ Jūs pamatysite tokias miniatiūras kaip „Berniukas-maniakas“, „Bobutės“, išgirsite linksmas V. Miasnikovo dainas ir bendrus muzikinius pasirodymus su A. Rožkovu – „Apie tėtį“, „Apie mamas“, „Apatinės kelnės“. Akivaizdi išvada: reikia mesti visus darbus ir vykti į šį uždegantį humoro vakarą, kur karaliaus nuostabi atmosfera ir pribloškiamai gera nuotaika. Nepraleiskite progos įsigyti bilietų į geriausias vietas!

Organizatorių informacija

VIA Concert

+37069997281

via.concert1@gmail.com

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., -.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos rusų dramos teatras.

Daugiau informacijos: www.rusudrama.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

"Tūla arba esame okupuota šalis"

"Tūla arba esame okupuota šalis"

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Kovo 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
13 d. 6 val. 52 min.
4,02 € 6,70 €
Pirkti
Žiurkiagalviai - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Kovo 21 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
13 d. 6 val. 33 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje