Southern Italy pasta with Matteo Covacci

Southern Italy pasta with Matteo Covacci

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Svarbu: dalyvis privalo turėti Galimybių pasą. 

Ar žinojai, jog pietų ir šiaurės Italijoje pasta skiriasi? Šiauriečiai naudoja Alpių produktus - įvairius sūrius, grietinėlę ir mėsą, o pietiečiai semiasi idėjų iš jūros. Pastos padažuose būna alyvuogių aliejaus, daržovių bei jūros gėrybių. Taip pat skiriasi ir pastos formos. Visas šias subtilybes bei skirtumas gali padėti išmokti mūsų šefas Matteo. Pasta - didelė šefo aistra, tad turės daug ką papasakoti ir parodyti! O po pamokos gausi visus receptus bei medžiagą tolesniam tobulėjimui.

 

Svarbu: mokymai vyksta anglų kalba. Kiekvienas dalyvis privalo turėti Galimybių pasą.

Lauksime tavęs, sausio 18 dieną Kulinarijos studijoje!

 

 Atlikėjai:

Matteo Covacci

Renginio trukmė: 3 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kulinarijos studija, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje