06-03
penktadienis
11:00
Spektaklis mažiesiems „APIE PASAULĮ“
Vilnius, Vilniaus teatras Lėlė
06-03
penktadienis
11:00
Vilnius, Vilniaus teatras Lėlė
06-04
šeštadienis
11:00
Vilnius, Vilniaus teatras Lėlė
06-10
penktadienis
11:00
Vilnius, Vilniaus teatras Lėlė
06-11
šeštadienis
11:00
Vilnius, Vilniaus teatras Lėlė
Dėmesio! Spektaklio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.teatraslele.lt dėl galimų spektaklių atšaukimų ar perkėlimų.
Dviejų dalių spektaklis skirtas 1–5 metų vaikams.
Pirmoji dalis (30 min.) žiūrima ir joje dalyvaujama aktoriams pakvietus, antroji (15 min.) patirtinė, kartu su aktoriais laisvai žaidžiama erdvėje. Prieš spektaklį privaloma nusiauti avalynę. Galima avėti šlepetes.
BUSKITE, BUSKITE, BUSKITE,
BUSKITE, ŽVĖRYS IR PAUKŠČIAI,
BUSKITE, MEDŽIAI IR KRŪMAI,
AUKITE, ŽOLĖS IR GĖLĖS, VAISIAI IR UOGOS.
BUSKITE IR JŪS, ŽMONĖS, SAVO DVASIOJE IR ŠIRDYSE,
BUSKITE, KAD AUGTUMĖTE.
(A. Ilgevičienė „Pirminės šventės“)
Vaiko regos, klausos ir lytėjimo pojūčius lavinantis spektaklis aiškina pasaulį, kaip pilną kūrybos, nuolatinės kaitos ir judėjimo, besivadovaujantį gamtos ciklais, o žmogų, kaip gamtos dalį, kurioje telpa visa Visata.
Spektaklis įkvėptas vieno seniausių mitų apie pasaulio sukūrimą. Mėnulyje ant vandens tupėjusi milžiniška antis. Padėjusi kiaušinį, ji ruošėsi perėti. Bet įsinorėjusi lesti, nuskridusi ieškoti maisto. Tuo tarpu užėjęs lietus, sudrėkinęs lizdą, jame pasidariusi skylė, pro ją kiaušinis iškritęs. Bekrisdamas atsimušęs į debesį ir perskilęs į tris dalis. Iš trynio atsiradusi žemė, iš baltymo – vandenys, iš kiauto – dangus su žvaigždėmis.
Scenarijaus autorė ir režisierė: Justina Jukonytė
Dailininkė: Neringa Keršulytė
Kompozitorius: Vykintas A. Jasaitis
Premjera: 2022 balandžio 1 d.
Atlikėjai:
Erika Gaidauskaitė
Šarūnas Gedvilas
Dovilė Keršytė
Raimondas Klezys
Renginio trukmė: 45 min.
Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.
Asmenys iki 1 metų neįleidžiami.
Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius: Vilniaus teatras LĖLĖ
Daugiau informacijos: Teatro svetainė Prieš spektaklį privaloma nusiauti avalynę. Galima avėti šlepetes..
Komentarai