“Stalo teatro” spektaklis vaikams „Auksaragis stirninas”

“Stalo teatro” spektaklis vaikams „Auksaragis stirninas”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Premjera!

Auksaragis stirninas - vokiečių liaudies pasaka, kalbanti apie drąsą, meilę ir pasiaukojimą. Tai istorija, įkvepianti drąsiems žygdarbiams nebūtinai pačius stipriausius ir galingiausius. Istorija, kad kartais reikia tik stipriai mylėti, kad galėtum nuveikti daugiau nei numanai galintis. Tinka mažiems ir dideliems vaikams nuo 3 iki 103 metų.

Scenografė ir aktorė- Saulė Degutytė.

VšĮ Stalo Teatras - profesionalių menininkų trupė, gyvuojanti nuo 2004m.

Teatro spektakliai publikai „patiekiami“ pasitelkus įvairius daiktus, kurie spektaklio metu, čia pat prieš žiūrovų akis atgyja, virsdami pasakų veikėjais. Tai daiktų (objektų) teatras. Meninę idėją padeda perteikti paprasti- buityje naudojami, ar senovėje naudoti daiktai, kurie tampa lėlėmis, įgaudami naujas prasmes. Stalo teatro spektakliuose žiūrovai gali pasisemti idėjų, kaip namuose kurti teatrą kartu su vaikais. Dažniausiai Stalo Teatras savo spektakliuose naudoja tik gyvą muzikavimą - subtilų spektaklio veiksmo įgarsinimą. Kartais muzika tampa savarankišku veikėju, o kartais ir žiūrovai pakviečiami sukurti spektaklio garsus, ar atlikti įvairias užduotis.

Stalo teatras savo turtų skrynioje saugo du Auksinius scenos kryžius, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos apdovanojimus ir begalę gastrolių atsiminimų- tiek iš Lietuvos, Europos, tiek iš viso pasaulio.

Trukmė iki 1 val.

Vaikai iki 3m. įleidžiami nemokamai, jei vaikas neužima atskiros sėdimos vietos. Už vaiką atakingam asmeniui bilietas reikalingas.

Renginys vyks viduje, todėl rekomenduome laikytis visų saugmo reikalavimų dėl COVID grėsmės - laikytis atsumo ar dėvėti kaukes, reguliariai dezinfekuoti rankas. Esant karščiavimo/peršalimo požymių - nedalyvauti renginyje.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 3 m., jei vaikas neužima atskiros sėdimos vietos. Už vaiką atakingam asmeniui bilietas reikalingas.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Dūmų fabrikas, VšĮ

Daugiau informacijos: www.dumufabrikas.lt Tel.: 861066137.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 46 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 20 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje