SUNN O))) | Vilnius

SUNN O))) | Vilnius

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sunn O))) jau ilgiau nei du dešimtmečius provokuoja klausytojus ir laužo įprastus sunkiosios muzikos kanonus. Grupės nariai į visumą lieja metalą, drone, džiazą, minimalistinę muziką ir tuo pačiu nenuklysta nuo kertinių savo principų – intensyvaus ir turiningo skambesio.

2019-ųjų pavasarį esminiai Sunn O))) nariai Stephen O'Malley ir Greg Anderson į pasaulį paleido naująjį albumą „Life Metal“, kuris suvestas naudojant tik analoginę techniką ir įrašytas į magnetinę juostą. Rezultatas – platus, spalvingas, gilus ir atviras.

Albumo įrašuose girdima Hildur Guðnadóttir – violončelistė, kino kompozitorė, praeityje grojusi su Múm, Pan Sonic, Angel. Taipogi ir Tim Midyett – Silkworm, Bottomless Pit ir Mint Mile grupių narys. Bažnytiniais vargonais kompoziciją „Troubled Air“ paįvairino Anthony Pateras.

Sunn O))) pasirodymai visuomet prasideda be skubėjimo, tačiau intensyvėjanti atmosfera koncerto erdvę neišvengiamai užlieja negailestingomis, ištęstomis garso bangų keteromis. Šią jutiminę perkrovą tinkamai papildo tirštame rūke skendinčios atlikėjų mantijos, gobtuvai ir į dangų kylančios gitaros.

Spalio 13 d. „Kablio“ betoną testuos masyvus Sunn O))) garso cunamis ir žemiausi įmanomi dažniai.

Išankstiniai bilietai ribotą laiką po €25, vėliau – brangs.Atlikėjai:

SUNN O)))

Renginio trukmė: 4 val.

Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Novista, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje