SUSITIKT TAVE NORĖČIAU VĖLEI. LIETUVIŠKO ROMANSO ISTORIJA

SUSITIKT TAVE NORĖČIAU VĖLEI. LIETUVIŠKO ROMANSO ISTORIJA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MAŽOJOJE SALĖJE

 Atlikėjai:

JUDITA LEITAITĖ (mecosopranas)

PAULINA DAUKŠYTĖ (smuikas)

BEATA ANDRIUŠKEVIČIENĖ (fortepijonas)

Programoje:

J. Gruodžio, B. Dvariono, V. Kairiūkščio, K. Kavecko, A. Bražinsko, R. Mikelsko, G. Kuprevičiaus, A. Raudonikio dainos, romansai ir jų istorijos

 

Žymi Lietuvos solistė Judita Leitaitė jau daugelį metų stebina savo klausytojus naujomis programomis, įdomiu atlikimu, vidiniu žavesiu. Šiame koncerte dainininkė kartu su savo dukra  smuikininke Paulina Daukšyte ir pianiste Beata Andriuškevičienė jausmingai pasakos lietuviško romanso istoriją.

„Maža novelė, kurioje telpa didžiulis jausmų okeanas“ – taip galėtume apibūdinti romansą, kuriame pirmiausia dainuoja širdis. Liūdi, verkia, myli, ilgisi, laukia ir nesulaukia tos vinintelės, išsvajotos akimirkos. Ar galima jame apsimetinėti, meluoti? Kažin?.. Ir atlikėjas, ir klausytojas iškart pajus netikrumą. Padainuota daina – lyg išsiųstas laiškas. Nesugrąžinsi, nebent rasi po daugelio metų, tarsi bevartant seną albumą: štai čia – pirmas svaiginantis valsas, o čia užrašyta „Vienintelei ir nepakartojamai“...

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje