Šv. Mišios su Popiežiumi Pranciškumi Kaune

Šv. Mišios su Popiežiumi Pranciškumi Kaune

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Į sektorius NEĮGALIŲJŲ, A1, A2, A3, B1, B2 rekomenduojama atvykti iki 05:30 val.;

Į sektorius A8 rekomenduojama atvykti iki 08:00 val.;

Į sektorius A4, A5, A6, B3, B4, B5 rekomenduojama atvykti iki 06:30 val.

Rugsėjo 23 dienos rytą popiežius Pranciškus Kauno Santakos parke aukos šv. Mišias. Kviečiame dalyvauti, būti šio istorinio įvykio liudininkais!

Popiežius Pranciškus atvyksta Į Lietuvą, nes trokšta susitikti su žmonėmis, su kiekvienu iš mūsų. Jis tiki, jog gali mums duoti kažką labai svarbaus.

Tokių popiežiškųjų kelionių pradininkas buvo Jonas Paulius II. Tebus šis susitikimas su popiežiumi Pranciškumi Kauno Santakoje vilties ir atsinaujinimo impulsas, panašus į tą, kokį patyrėme prieš 25-erius metus lankantis popiežiui šv. Jonui Pauliui II.

Visi susitikimai su Šventuoju Tėvu – NEMOKAMI.

Registracija reikalinga į šv. Mišias rugsėjo 23 d. Kaune ir susitikimą su jaunimu rugsėjo 22 d. Vilniuje. Į visus kitus susitikimus (Vilniuje prie Aušros Vartų, S. Daukanto aikštėje, Lukiškių aikštėje) ar prie kelio, kuriuo važiuos popiežius, žmonės kviečiami ateiti nesiregistravę.

Šeimos, ketinančios dalyvauti šiose šv. Mišiose, atskirus kvietimus turi turėti visi dalyvaujantys šeimos nariai, registruojami net ir kūdikiai. Programa Santakoje prasideda 8:00 val. Prašome atvykti anksčiau, atsižvelgiant į kvietime nurodytą vėliausią atvykimo laiką.

Visą naudingą informaciją rasite www.popieziausvizitas.lt

„Nuo pat savo pontifikato pradžios popiežius Pranciškus įvairiais būdais siekia padėti visiems tikintiesiems grįžti į teisingą santykį su Dievu, o per tą santykį – į teisingą santykį vieniems su kitais. Pirmiausiai jis kviečia visus į maldą ir tai liudija pats pirmas sakinys, kurį jis pasakė po išrinkimo popiežiumi: „Melskitės už mane.“ Popiežius nuolat pabrėžia, jog yra svarbu, kad žmonės ne tik kalbėtų su Dievu, bet kalbėtų užtardami vieni kitus,“ – sako Lietuvos Vyskupų Konferencijos pirmininkas arkivysk. Gintaras Grušas.Renginio trukmė: 4 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (reikalinga registracija, net ir kūdikiams).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Vilniaus arkivyskupijos ekonomo tarnyba, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: aštrūs, metaliniai daiktai (pvz.: peiliai, metalinės lazdos, kotai, dideli raktų rišuliai ir pan.).

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje