ŠVENTINIS KONCERTAS „MUZIKINIS FEJERVERKAS“

ŠVENTINIS KONCERTAS „MUZIKINIS FEJERVERKAS“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KONCERTŲ CIKLAS

„NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ...“

Gruodžio 26–31 dienomis

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

KAUNO VALSTYBINIS CHORAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis

Solistė

RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ (vokalas)

Dirigentas

VILMANTAS KALIŪNAS (Lietuva-Vokietija)

Programoje – G. Bizet, A. L. Webber, L. Bernstein, „Westlife“, R. Rodgers ir kitų kompozitorių kūriniai

Pasitikti Naujuosius metus Kauno valstybinė filharmonija kviečia šventinę popietę puošdama Kauno miesto simfoninio orkestro, Kauno valstybinio choro ir dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės dovanojamu koncertu „Muzikinis fejerverkas“. R.Ščiogolevaitė – viena ryškiausių mūsų šalies atlikėjų, pasižyminti išskirtiniais vokaliniais duomenimis ir puikiu humoro jausmu, atveriančiu jai kelius į bet kurią sceną, televizijos studiją ar populiaraus serialo filmavimo aikštelę. Keturis vaikus auginančios atlikėjos diskografijoje – keturi albumai. Pirmąjį solinį albumą „Kelionė tolyn“ ji išleido būdama vos septyniolikos, jos dainas nuolatos transliuoja nacionalinės radijo stotys. Dainininkės talentas sulaukė pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir svečiose šalyse. Ji – tarptautinių konkursų laureatė, pelniusi antrąsias vietas tokiuose renginiuose kaip „Fizz Superstar“, „Slavianskij bazar“ ir daugelyje kitų. Šiuo metu R.Ščiogolevaitė aktyviai koncertuoja bei filmuojasi televizijos projektuose „Lietuvos balsas“, „Žvaigždžių duetai“ ir kt. Naujametiniam koncertui diriguosiantis Kauno miesto simfoninio orkestro dirigentas Vilmantas Kaliūnas studijavo Lietuvoje ir Vokietijoje, kurioje pradėjo solo obojininko karjerą SWR Kaiserslauterno radijo orkestre. Susitikimai su garsiais dirigentais ir kryptingas darbas paskatino talentingą muziką lemiamam posūkiui: prieš aštuonerius metais jis žengė ant dirigento pakylos. V.Kaliūnas dirigavo Berliner Sinfonietta, Lietuvos kameriniam orkestrui, Thüringen Philharmonie Gotha ir Jenaer Philharmonie, Bulgarijos Pazardjik Symphony Orchestra ir kitiems žinomiems kolektyvams, penkerius metus dirbo Saarlouis apskrities simfoninio orkestro meno vadovu. Prieš dvejus metus jis dirigavo Giuseppe Verdi operos „Rigoletas“ premjerai Ukrainos Dnepropetrovsko valstybiniame teatre, o kritikai jį įvertino kaip jautrų ir empatišką dirigentą, kurio vadovaujamas orkestras trykšta muzikavimo džiaugsmu ir meistriškai atlieka kūrinius. Kauno valstybinio choro, Kauno miesto simfoninio orkestro ir R.Ščiogolevaitės parengtoje Naujametinėje programoje skambės nuotaikingi Georges Bizet, Andrew Lloydo Webberio, Leonardo Bernsteino, airių pop grupės „Westlife“, Richardo Rodgerso ir kitų kompozitorių kūriniai, tarsi šventinis fejerverkas palydėsiantys Kauno valstybinės filharmonijos publiką Naujųjų Metų link.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 16:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 21 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

  • Vilnius, VU botanikos sodo Vingio skyriuje
  • Liepos 18 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 17 val. 39 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje