Šventų Velykų belaukiant

Šventų Velykų belaukiant

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Meno vadovas Sergej Krylov

VROCLAVO NAUJOJO MUZIKOS FORUMO CHORAS (Lenkija)

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Andrzej Kosendiak

Dirigentas ANDRZEJ KOSENDIAK (Lenkija)

Programa:

James MacMillan (1959) – „Septyni Paskutiniai Jėzaus Kristaus Žodžiai ant Kryžiaus“

Gregorio Allegri (1582–1652), Witold Lutosławski (1913–1994) kūriniai

Balandžio 11 d. šventinę Prisikėlimo nuotaiką koncertu „Šventų Velykų belaukiant“ dovanos Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergej Krylov), svečiai iš Lenkijos, Vroclavo Naujojo muzikos forumo choras ir dirigentas, šio choro meno vadovas Andrzej Kosendiak. Koncerte skambės italų renesanso genijaus Gregorio Allegri, vieno žinomiausių Lenkijos XX a. muzikos kūrėjų Witoldo Lutosławskio kūriniai ir didinga škotų kilmės kompozitoriaus Jameso MacMillano kantata „Septyni paskutiniai Jėzaus Kristaus žodžiai ant kryžiaus“.

Koncerto metu diriguosiantis Andrzej Kosendiak – savo šalyje gerai žinomas muzikantas, Tautinio muzikos forumo ir daugybės muzikos festivalių direktorius, menininkas, dirigentas, Lenkijos kultūrinio gyvenimo organizatorius. Šis habilituotas muzikos menų daktaras, profesorius, kurio veiklos sritys yra choro dirigavimas, bažnytinė muzika, menų edukacija ir ritmika bei džiazas, savąsias žinias perteikia Gdansko muzikos akademijos studentams.

XX a. šeštajame dešimtmetyje gimęs škotų akademinės muzikos pasaulio atstovas, seras James Loy MacMillan – visame pasaulyje pripažintas kompozitorius ir dirigentas. Apie šio kompozitoriaus talentą liudija faktas, kad garsusis violončelės meistras Mstislavas Rostropovičius paprašė jo sukurti koncertą violončelei ir orkestrui, kurio premjeroje 1997 m. pats maestro atliko solo partiją. Kompozitoriaus kūrybinę biografiją puošia eilė stambios formos kūrinių, keletas operų, kurių inscenizacijos puošė Velso nacionalinės operos repertuarą, Londono ir Bostono simfoninių orkestrų užsakyti opusai. J.MacMillano kūryba išsiskiria sakralumu, škotų tautinės muzikos motyvais, atspindi jo požiūrį į pasaulinės politikos įvykius bei gilias katalikų tikėjimo tradicijas. „Septyni paskutiniai Jėzaus Kristaus žodžiai ant kryžiaus“ – daugelį visų laikų kompozitorių įkvėpusi tema, grindžiama trumpomis frazėmis, kurias, remiantis keturių evangelijų tekstais, Išganytojas ištarė prieš pat savo mirtį. Bene žinomiausias šio žanro kūrinys – Vienos klasiko Josepho Haydno sukurta devynių dalių instrumentinė kompozicija. J.MacMillano kūrinys buvo sukurtas televizijos kompanijos BBC užsakymu, o jo premjera įvyko 1994 m. BBC televizijos eteryje.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 54 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 16 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje