Taikomojo teatro dirbtuvės: KŪRYBINIO ŽAIDIMO JĖGA

Taikomojo teatro dirbtuvės: KŪRYBINIO ŽAIDIMO JĖGA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!  Dirbtuvių dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų dirbtuvių atšaukimų ar perkėlimų.

Kada: 10.00-11.30 val.

Kur: Ilgoji salė (Kęstučio g. 62, Kaunas)

Rekomenduojamas amžius: 12-16 m. 

Taikomojo teatro dirbtuvių metu galėsite žaismingu būdu tyrinėti savo „instrumentus”, kuriuos kasdien naudoja ir lavina kiekvienas profesionalus aktorius – balsą, kūną ir emocijas. Naudodami taikomojo teatro metodus, nuosekliai keliausite nuo pažinties iki kūrybinio rezultato. Taikomasis teatras yra socialiai aktyvi teatro forma, taikoma įvairiose bendruomenėse. Teatrinių žaidimų metu galėsite paliesti savo bendruomenei aktualias temas ir jas gvildenti pasitelkdami kūrybą.

Dirbtuves veda Miglė Remeikaitė - režisierė, aktorė ir taikomojo teatro praktikė, aktyviai kurianti spektaklius ir vaidmenis Lietuvoje bei Danijoje, veda teatro užsiėmimus bendruomenėms, rengia teatro stovyklas vaikams bei dėsto LMTA vaidybos ir režisūros studentams dalyvavimo teatrą (angl. participatory theater). 

Projektą dalinai finansuoja:

Lietuvos kultūros ministerija

Lietuvos kultūros taryba

Daugiau informacijos: http://nerkas.lt/#atidarymas

Su dirbtuvių bilietu – spektaklių "Aš esu švieselė", "Elektriniai šešėliai", "Mongos + ZBS Band koncertas" ir paskaitos-performanso "Riksmų kolekcija" bilietams suteikiama 2 EUR nuolaida (Nuolaida taikoma teatro kasoje)

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėseAtlikėjai:

Miglė Remeikaitė

Renginio trukmė: 1 val. 30 min., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 45 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje