Tamaros Gverdciteli jubiliejinis koncertas

Tamaros Gverdciteli jubiliejinis koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Balandžio 21 d. Vilniaus Kongresų rūmuose, turo po Baltijos valstybes rėmuose, įvyks garsios gruzijos dainininkės Tamaros Gverdciteli jubiliejinis koncertas, gyvo garso koncertas. Atlikėjos pasirodymą lydės J.Borco džiazo kolektyvas. Koncerto programoje naujos ir populiariausios dainos gruzinų, rusų, hebrajų, italų ir prancūzų kalbomis.

Tamara Gverdciteli - unikali dainininkė, organiškai savo kūryboje puikiai derinanti world music, aukštą estradinę muziką ir modern jazz stilius. Jos vizitinė kortelė - stiprus jausmingas balsas su unikalia atspalvių gama, kuris pakerę visus jos klausytojus, įskaitant legendines koncertų sales - Paryžiaus "Olympiją" ir Niujorko "Carnegio Holą". Koncertuose ji su dideliu pasisekimu atlieka Edit Piaf, Šarlio Aznavuro, Dalidos ir kt. hitus.

Tamara (Tamriko) Gverdciteli - Gruzijos kilmingos senovinės Gverdciteli bajorų šeimos atstovė. Ji gimė 1962 m. sausio 18 d., Tbilisyje. Dėka mamos, ankstyvoje vaikystėje pradėjo mokytis muzikos, įstojo į specialiąją muzikos mokyklą prie Tbilisio konservatorijos. Žinomumas atėjo jai 70-ųjų metų pradžioje, kai ji tapo vaikų choro "Mziuri“ soliste. Tuo metu ji su gastrolėmis apkeliavo visą buvusią Sovietų Sąjungą ir daugelį Europos šalių. Baigusi mokyklą, Tamara įstojo į Tbilisio konservatoriją ir sėkmingai užbaigė fortepijono ir kompozicijos mokymo kursą bei taip pat užbaigė mokslus specialaus vokalo koledžą. Jau 19-kos metų Tamara pradeda užkariauti muzikos pasaulį. Žvaigždiniu debiutu tapo jos pergalė tarptautiniame konkurse Sočyje. Po jos - pop muzikos konkursas Drezdene (1982), pergalė "Auksinio Orfejaus" konkurse Sofijoje (1988), pasirodymai Sopoto (1989) ir San Remo (1990) festivaliuose. Atlikėja yra Gruzijoje liaudies artiste (1989) ir Rusijos liaudies artistė (2004).

1991 metais Gverdciteli jos Prancūzijos agentu buvo pakviesta į Paryžių, kur susipažino su Mišeliu Legranu ir Žanu Drežaku. Tuo metu su Mišeliu Legranu buvo sudaryta sutartis ir surengtas dainininkės pirmasis koncertas Paryžiaus „Olimpijoje“. Legranas, rekomenduodamas dainininkę trijų tūkstančių žiūrovų salei, sakė: "Paryžiau! Atminki šį vardą!". Ir Tamara, savo ryškus ir unikaliu balsu, pavergė Paryžių. Jau 1994 metais dainininkė atliko savo solinį koncertą Paryžiaus „Olimpijos“ salėje.

1995 metais Tamara Gverdciteli dalyvaujant M. Legrano ir Aleksejus Kozlovo ansamblio "Arsenal" koncertavo Niujorko "Carnegio - Holo" salėje.

1996 metų balandyje įvyko Tamaros Gverdciteli ir Mišelio Legrano pasirodymą Niujorko "Assembli - holo“ salėje.

Dabartiniu metu su didele sėkme Tamaros Gverdciteli gastrolės vyksta daugelyje pasaulio valstybių. Jos atlikime skamba dainos įvairiomis kalbomis - gruzinų, rusų, prancūzų, italų, ispanų, anglų, vokiečių, hebrajų ir daugeliu kitų kalbų.

Dainininkė išleido solinius albumus, "Tegyvuoja karalius!", "Meilės žara", "Dėkoju tau, muzika!" „Žvaigždes, kurios negęsta "ir kitus.

Nepamirštamas balso tembras, sukrečiančio grožio ir galios balsas, aukštas vokalinis meistriškumas, paperkanti bendravimo su sale maniera, artistiškumas ir aristokratizmas, grožis ir elegantiška plastika štai kas sužavi Tamaros Gverdciteli žiūrovų ir garbintojų širdis.

Muzikinė kritikė iš Kanados Helen Klukac apie T. Gverdciteli sako, kad ši unikali dainininkė nepriklauso ir neturėtų priklausyti kuriai nors etninei auditorijai - ji priklauso visiems.

"The New York Times» laikraštis savo atsiliepime pirmajame puslapyje, pavadino T. Gverdciteli "Gruzijos Edit Piaf". Dabar Tamaros Gverdciteli koncertinės gastrolės vyksta visame pasaulyje..

RENGINYS VYKS RUSŲ KALBA.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Laudis, VšĮ.

Daugiau informacijos: RENGINYS VYKS RUSŲ KALBA tel.: 865057154.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

NAUJIEJI VILNIAUS VEIDAI

NAUJIEJI VILNIAUS VEIDAI

  • Anykščiai, Anykščių kultūros centras
  • Gruodžio 12 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 10 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
26 d. 20 val. 13 min.
3,72 € 6,20 €
Pirkti
Domo Emigrantes

Domo Emigrantes

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Gruodžio 13 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
209 d. 20 val. 52 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

Meilė ir mirtis Veronoje

Galioja iki: 12-12

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje