Tarptautinis festivalis „Bliuzo naktys 2016“ N

Tarptautinis festivalis „Bliuzo naktys 2016“ N

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sausio 11 d. bilietai brangs!

Marškinelius galima atsiimti tik Vilniuje arba būsimo festivalio metu jo vietoje. Atsiimant privaloma turėti bilietą. Dėl atsiėmimo reikia kreiptis el.paštu: rasa@galapagai.lt arba +37068435140.

Artėjant renginiui bilietai brangs!

Esant neplanuotoms aplinkybėms, organizatorius pasilieka teisę keisti renginio programą.

„Bliuzo naktys 2016“: skelbiama data ir pirmieji atlikėjai

Daugiau nei 20 metų vykstantis ir kasmet vis jaunėjantis festivalis „Bliuzo naktys 2016“ kitąmet į Varnius, prie Lūksto ežero festivaliautojus pakvies liepos 1-2 dienomis. Jau pranešama, kad festivalyje dalyvaus ypatinga viešnia iš JAV, kuriai pažįstami ir baptistų bažnyčios chorai, ir Paryžiaus kabaretai.

Viena ryškiausių kitų metų „Bliuzo naktų“ dalyvių – efektinga juodaodė Shanna Waterstown. Ji gimė piečiausioje JAV dalyje, o užaugo dainuodama gospelo chore mažutėlėje baptistų bažnyčioje. Radijo imtuvas jos namuose grojo soul, country ir funk. Muzikos užvaldyta Shanna, būdama 11-os ar 12-os, nusprendė, kad laikas kurti savo grupę. „Subūrėme ją su kaimynais, bandėme įrašinėti garso kasetes“, - šypsodamasi prisimena Sh. Waterstown.

Vėliau ji persikėlė į Niujorką ir ten iškart ėmėsi studijų šokio klasėje, teatro klube ir choralo mokykloje. Ji tiesiog degė noru būti scenoje, todėl džiaugėsi patekusi į teatro grupę, stačiusią nedidelius miuziklus. Be to, ji pateko į atranką garsiajame Niujorko Apollo teatre. O tada viskas apsivertė ypač netikėtai: Shanna išlėkė į Paryžių ir pasirašė sutartį su prancūziškuoju kabaretu, ten dirbo keletą metų.

Atrasta vietos prodiuserių, amerikietė 1994-aisiais įrašė savo pirmąjį singlą, kuris buvo parduotas 75 tūkst. tiražu. Tai paskatino žengti į priekį ir dainininkė surengė daug pasirodymų Europoje. Shanna apšildė tokius žanro korifėjus kaip James Brown, Buddy Guy, Lousiana Red ir begalę kitų.

Daugelį metų ji ne tik atliko, bet ir pati kūrė muziką, kol galiausiai subrendo autoriniam albumui „Inside My Blues“. Jis dienos šviesą išvydo 2008-aisiais. Muzikos kritikai Shanną vadina tikra bliuzo moterimi, kuri svaigina klausytoją savo šiltu, jausmingu, galingu ir autentišku vokalu.

„Bliuzo naktyse“ kartu su amerikiete pasirodys ir festivaliautojų ypač pamėgti latvių muzikantai „Latvian Blues Band“. „Jie jau yra neatsiejama mūsų festivalio dalis: Varniuose LBB pradėjo groti, čia jie užaugo“, - pasakojo „Bliuzo naktų“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

„Latvian Blues Band“ groja jau 15 metų, per tą laiką apvažiavo įvairius bliuzo, džiazo ir kantri muzikos festivalius Kroatijoje, Kanadoje, Graikijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje. Grupei taip pat teko garbė 2005-aisiais pasirodyti legendiniame Čikagos bliuzo festivalyje. Latviai pateko į istoriją kaip ten grojusi pirma Europos bliuzo grupė. Vėliau LBB dar ne kartą koncertavo Čikagos bliuzo klubuose.

„Mus įkvepia B.B. King, Albert Collins, Muddy Waters ir daugelis kitų. Mėgstame įtraukti publiką į mūsų pasirodymus. Todėl labai retai būname iš anksto suplanavę visą koncerto programą: ji kaskart priklauso nuo emocijų ir atmosferos, todėl net jei eitumėte į mūsų koncertus kasdien visą savaitę, kiekvienas vakaras vis tiek būtų kitoks“, - sako latviai.

Pačių geriausių emocijų festivalio „Bliuzo naktys 2016“ bilietai prekyboje jau pasirodė. Bilietus platina „Tiketa“.

Nepilnamečiai asmenys turi būti su suaugusiojo priežiūra.

Atlikėjai:

Shanna Waterstown (US)

Latvian Blues Band (LV)

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų įleidžiami nemokamai (prie įėjimo būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą. Nepilnamečiai įleidžiami tik su suaugusiojo priežiūra)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bliuzo naktys, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.bliuzonaktys.lt

Draudžiama įsinešti: 2litrai alaus asmeniui arba 0,5litro vyno. Stiprieji alkoholiniai gėrimai festivalio teritorijoje netoleruotini. Stiklinė tara visoje festivalio teritorijoje draudžiama..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 14 val. 55 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 14 val. 55 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje