Tarptautinis festivalis „Bliuzo naktys 2016“

Tarptautinis festivalis „Bliuzo naktys 2016“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Artėjant renginiui bilietai brangs!

Esant neplanuotoms aplinkybėms, organizatorius pasilieka teisę keisti renginio programą.

Daugiau nei 20 metų vykstantis ir kasmet vis jaunėjantis festivalis „Bliuzo naktys 2016“ į Varnius, prie Lūksto ežero festivaliautojus pakvies liepos 1-2 dienomis.

„Bliuzo naktys 2016“ pagerbs Kalifornijoje gyvenantis 56-erių bliuzmenas Earlas Thomas. Talentingas atlikėjas ir sėkmingas dainų autorius visuomet buvo vertinamas ne tik publikos, bet ir muzikos ikonų. Jo parašytus kūrinius rinkosi tokios superžvaigždės kaip Tomas Jonesas, Etta James, Solomonas Burke.

Earlo karjera prasidėjo devintojo dešimtmečio pradžioje, kai jį atrado legendinis Holivudo impresarijus Herbas Cohenas. E. Thomas buvo dukart nominuotas „Grammy“, o prestižinį San Diego muzikos apdovanojimą pelnė net keturis kartus.

Viena ryškiausių šių „Bliuzo naktų“ dalyvių – efektinga juodaodė Shanna Waterstown. Ji gimė piečiausioje JAV dalyje, o užaugo dainuodama gospelo chore mažutėlėje baptistų bažnyčioje. Radijo imtuvas jos namuose grojo soul, country ir funk. Muzikos užvaldyta Shanna, būdama 11-os ar 12-os, nusprendė, kad laikas kurti savo grupę. „Subūrėme ją su kaimynais, bandėme įrašinėti garso kasetes“, - šypsodamasi prisimena Sh. Waterstown.

Į Varnius šiemet atvyks ir moderniojo bliuzo atstovas Kidas Collingas: klasikinį bliuzą jis praturtina roko, džiazo, funk ir pop elementais. Įkvėptas BB Kingo ar Robbeno Fordo, jis pats virtuoziškai ir labai šiltai skambina gitara, sukurdamas scenoje ne tik ausiai, bet ir akiai malonų performansą. K. Collingas yra liuksemburgietis, kilęs iš Kolumbijos. Jam nuo mažų dienų jam patiko klasikinis Misisipės bliuzas, o galingas solidžių bigbendų svingas tiesiog užbūrė. Būdamas 16-os vaikinas gavo savo pirmąją gitarą ir iškart suprato, kad muzika taps jo gyvenimu.

Festivalio „Bliuzo naktys 2016“ scenoje pasirodys ir bliuzą, džiazą, fusion bei funk grojanti grupė „Coolmans Report“ iš Latvijos. 2011 metais susikūręs penketukas muziką priima kaip meno formą. „Iš muzikos mes norime daugiau nei tik skambesio. Tai ir perduodame publikai“, – sako „Coolmans Report“.

Net trys iš penkių grupės narių – prestižinio JAV Berklio muzikos koledžo studentai. Šis talentingas jaunų žmonių kolektyvas žavus ir tuo, kad boso gitara grupėje groja mergina Sintija.

Taip pat festivalyje: Arina & Veto Bank (LT), Kontrabanda (LT). Daugiau naujienų netrukus!

Nepilnamečiai asmenys turi būti su suaugusiojo priežiūra.Atlikėjai:

Earl Thomas (US)

Shanna Waterstown (US)

Latvian Blues Band (LV)

Kid Colling (LU)

Brian Kramer (US) & The Road Band (LT)

Coolmans Report (LV)

Arina & Veto Bank (LT)

Baltasis Kiras (LT)

Kontrabanda (LT)

Jama & W (LT)

Cathouse Radio (EE)

Charlotte Carpenter (UK)

Mood Sellers Band (LT)

Laime Pilniga (LV)

Jutas & Bukartas Shot Band (LT)

Abudu (LT)

Wolfsome (LT)

Sirupas (LT)

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų įleidžiami nemokamai (prie įėjimo būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą. Nepilnamečiai įleidžiami tik su suaugusiojo priežiūra)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP ((bet tik ne su profesiosionalia technika).

Renginio organizatorius: Festivalių Grupė, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.bliuzonaktys.lt

Draudžiama įsinešti: Alkoholinių gėrimų; Narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; Maisto ar skyščių stiklinėje taroje; Bet kokios rūšies ginklų...

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PRAMOGAUKIT VIP ložė. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus RYTAS - SIG Strasbourg/PAOK

PRAMOGAUKIT VIP ložė. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus RYTAS - SIG Strasbourg/PAOK

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena
  • Sausio 26 d. 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 9 val. 1 min.
29,00 € 58,00 €
Pirkti
Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5a
  • Sausio 28 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 8 val. 31 min.
7,00 € 14,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje