Tarptautinis konkursas (Skalvija)

Tarptautinis konkursas (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis

1954 m. įkurtas tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis yra seniausia pasaulyje tokių filmų platforma, garsėjanti dėl programos įvairovės ir atvirumo naujoms formoms. Prestižiniame festivalyje savo filmus yra rodę Martinas Scorsese, Werneris Herzogas, o apdovanojimus yra pelnę ir lietuvių menininkai: Deimantas Narkevičius, Emilija Škarnulytė, Audrius Stonys. „Skalvijoje“ pristatomos keturios programos iš 2020 m. festivalio laidos: tarptautinė konkursinė programa, nugalėtojų programa, vokiečių filmų programa migracijos tema ir kino bei šiuolaikinio meno ribas trinanti programa „Menas ir eksperimentai“.

Renginio organizatorius: Goethe’s institutas Vilniuje.

Tarptautinis konkursas

N-13, 1.26

Stebuklingas sodas
O Jardim Fantástico
Rež. Tico Dias, Fábio Baldo \ Vaidybinis \ Brazilija \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 21 min.

Čiabuvė mokytoja pamokoje panaudoja ajahuaskos gėrimą tam, kad jos mokiniai patektų į kitą tikrovę. Ritualo metu vienas vaikas miške randa keistą prietaisą.


( ( ( ( ( /*\ ) ) ) ) )
Rež. Saúl Kak, Charles Fairbanks \ Dokumentinis \ Meksika \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 18 min.

1982 m. išsiveržus El Čičono ugnikalniui, čiabuvių šokių bendruomenei teko išsikelti iš savo gyvenamųjų vietų. Per šešerius metus trukusį filmavimą užfiksuota unikali čiabuvių kaimo atmosfera Meksikos Čiapaso valstijoje. Vis dėlto, politinės temos vis labiau veržiasi į pirmą planą.

 

BELLA
Rež. Thelyia Petraki \ Dokumentinis \ Graikija \ 2020 \ liet., angl. subt. \ 24 min.

1986–1987 m. Graikija – prieš pat socialistų valdymo ir šaltojo karo pabaigą. Antisės akyse keičiasi šalis, pasaulis, o kartu su juo ir Kristosas.


Apsisuk
Gira ancora
Rež. Elena Petitpierre \ Vaidybinis \ Šveicarija \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 22 min.

Sklinda gandai: Džiovanio motina yra blogas žmogus. Ar ji melagė, o gal paleistuvė? Gimtajame rajone Palerme vaikinas tampa atstumtuoju, smerkiamais žvilgsniais jį varsto draugai, vaikai, vyresnieji ir pamišėliai. Jo pasaulis traukiasi į vis siauresnį ratą, o vienintele paguoda lieka nebylus vėžlys.
 

Nuo rugsėjo 1 d. į kino teatrą įleidžiame žiūrovus tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.Renginio trukmė: 1 val. 26 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje