Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis „IŠ ARTI“ 2021  ATSPINDŽIAI

Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis „IŠ ARTI“ 2021 ATSPINDŽIAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė (fortepijonas)

Indrė Andriuškevičiūtė (smuikas)

Asta Krištaponienė (violončelė)

 

Programoje:

Jurga Mieželytė – „Reflections“ (premjera)

Dalia Kairaitytė – „Ricordare“

Anatolijus Šenderovas – „Giesmė ir šokis“

Vidmantas Bartulis – „A solas“

Vidmantas Bartulis – „I like Haydn“

Zita Bružaitė – „Sonetas VI“

Giedrius Kuprevičius – „Preliudas M. K. Čiurlionio atminimui“

Giedrė Pauliukevičiūtė – „Vandens paukščiai“

Ilgai lauktas festivalis „IŠ ARTI“ koncertų maratoną pradeda scenoje pasitinkant Kauno fortepijoninį trio. Lina Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Andruškevičiūtė (smuikas) ir Asta Krištaponienė (violončelė) publikai pristatys lietuvių autorių programą. Greta pirmosios festivalio premjeros – Jurgitos Mieželytės kūrinio „Reflections“ (liet. Atspindžiai), taip pat skambės Dalios Kairaitytės, Zitos Bružaitės, Anatolijaus Šenderovo, Vidmanto Bartulio, Giedriaus Kuprevičiaus ir Giedrės Pauliukevičiūtės kūriniai.

Festivalio rengėjas VšĮ „Iš arti“

Daugiau apie festivalį www.isarti.lt

Bilietų skaičius ribotas.

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Durys atidaromos likus 30 min. iki renginio pradžios. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Filharmonija turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

 

 Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje