Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis `17“ programa Klaipėdoje

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis `17“ programa Klaipėdoje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Gegužės 19, penktadienis

19:00 Kultūros fabrikas

Tereza Ondrová, Peter Šavel (Čekija)

Berniukai, kurie mėgsta žaisti su lėlėmis (40’)

Idėja, choreografija, atlikimas: Tereza Ondrová, Peter Šavel

Šviesos: Jiří Hajdyla

Produkcija: Karolína Hejnová, ALT@RT o.s.

Parama: Prahos miesto rotušė, ALT@RT o.s.

N-12

Premjera: 2013 m.

Visuomenė nuo pat vaikystės įteigia lyčių stereotipus. Rožinė – mergaitėms, automobiliai – berniukams, mergaitės žaidžia su lėlėmis, o berniukai neverkia. Lytis – asmens seksualumas – tai kur kas daugiau nei biologinis fenomenas – tai ir socialinis fenomenas. Pajutimas, ką reiškia būti vyru ar moterimi, nepriklauso vien tik nuo estrogeno ar testosterono kiekio kūne. Tai ir socialinės įtakos ar apsisprendimo, mokymosi, socializacijos proceso rezultatas.

Sveiki atvykę į fantazijų pasaulį, kuriame vyriškumo ir moteriškumo principai netapatinami su vyru ar moterimi. Šis projektas atsirado susijungus dviem savitiems ir kūrybingiems choreografams ir šokėjams. Pirmą kartą jie susitiko sėkmingame projekte „Kur kas daugiau nei nieko“ (ang. „Much More Than Nothing“). Šiame pasirodyme judesys ir šokis tapo priemonėmis kūno ir sielos išraiškų kontrastui parodyti, taip pat tam, ką suteikė genai ir ką mums priskyrė išankstinės bendruomenės nuostatos. Šiuo kontrastu kūrėjai metą iššūkį socialiniams stereotipams ir fiziškai juos tyrinėja per lyčių prizmę.

Peteris Šavelis įgijo bakalauro laipsnį Scenos menų akademijoje Bratislavoje, 2010 m. baigė P.A.R.T.S. šiuolaikinio šokio mokyklą Briuselyje. Jis šoko žymių Slovakijos ir tarptautinių autorių pasirodymuose, kurtuose tokių choreografų kaip T. Hauertas, S. Sanchis, D. Zambrano, Wimas Vandekeybusas. Po to, kai įstojo į P.A.R.T.S., pradėjo kurti ir savo choreografiją. „Berniukai, kurie mėgsta žaisti su lėlėmis“ yra trečias kūrėjo pasirodymas prestižinėje „Aerowaves network“ atrankoje. Dabar P. Šavelis gyvena ir dirba Briuselyje. Čia jis bendradarbiauja su Pierre Droulersu ir vysto naujus projektus.

Tereza Ondrová 2006 m. baigė Šokio pedagogikos skyrių Scenos menų akademijoje Prahoje. Ji įkūrė šokio trupę „VerTeDance“, kurioje su Veronika Kotlíková į pasaulį išleido 16 šokio projektų. Trys iš jų gavo prestižiškiausią šiuolaikinio šokio apdovanojimą Čekijoje – „Metų šokio“ prizą (2005 m., 2012 m. ir 2014 m.). 2010 m. T. Ondrová buvo apdovanota ir „Metų šokėjo“ prizu. Kaip atlikėja ji bendradarbiavo su DOT 504, Antonu Lahký, Olga Cobos, Peteriu Mika, Felixu Ruckertu, Thomasu Steyaertu ir kitais.Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 19 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.dance.lt +370 5 204 0835.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 1 val. 58 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 2 val. 0 min.
9,60 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje