Teatras ŠouXmas. Poezijos spektaklis „Vizijos“

Teatras ŠouXmas. Poezijos spektaklis „Vizijos“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Teatro „ŠouXmas“ PREMJERA. Poezijos spektaklis „VIZIJOS“ pagal V.Mačernio eiles.

Vytautas Mačernis – jauniausias literatūros klasikas, naujosios lietuvių poezijos pradininkas, vienas pačių reikšmingiausių savo kartos poetų. V.Mačernio kūryba – didelių vertybių, gyvenimo prasmės ieškančios, besikankinančios, abejojančios ir vėl nušvintančios sielos istorija. Jo poezija priklauso humanistinei filosofinei lietuvių literatūros tradicijai. Savita poeto pasaulėžiūra praturtina mūsų lietuviškosios literatūros klasikos lobyną ir priverčia į poeziją pažvelgti šiek tiek kitaip.

Spektaklio veikėjas Anthropos (Žmogus) poeto eilėmis pasakoja apie jį aplankančias vizijas, kurios yra anapusinio pasaulio vaizdiniai. Jos sumišusios su žemiškojo gyvenimo realybe verčia susimąstyti ir aiškiau matyti tikrąją Žmogaus, o kartu ir Pasaulio esmę. Dėlto pagrindiniam veikėjui niūriuose gyvenimo tankumynuose neleidžia pasiklysti Mythos (Mitas), kurį spektaklyje įkūnija talentinga operos solistė – Viktorija Bakan.

Žmogus atsiduria tarp dviejų realybių: mitinio ir buitinio pasaulių. Žmogus tampa ir Visatos centru ir pakraščiu, besistengiančiu išlaikyti darną padedant Logos (Logosui -žodis, kalba, mintis, protas) , kurį įkūnija pianistas Saulius Šiaučiulis.

Režisierius – Domininkas Malajavas

Vaizdo projekcijų dailininkė – Laura Guokė

Muzikinės improvizacijos – Saulius Šiaučiulis

Vaidina:

Anthropos – Domininkas Malajavas

Mythos – Viktorija Bakan

Logos – Saulius Šiaučiulis

Premjera – 2020 rugsėjo 12 d. 19 val. Klaipėdos dramos teatre, kamerinėje salėje.Atlikėjai:

Režisierius - Domininkas Malajavas

Vaizdo projekcijų dailininkė- Laura Guokė

Muzikinės improvizacijos - Saulius Šiaučiulis

Renginio trukmė: 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Šauksmas, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 33 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Socialinis projektas - spektaklis „Dantenija“

Socialinis projektas - spektaklis „Dantenija“

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 27 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 6 val. 7 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje