TENORIADA

TENORIADA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Liepos 19 d. (sekmadienio) vakarą, sostinės „Vasaros terasoje“ įvyks jau antras unikalus TENORIADOS koncertas „Vasaros šėlsmas“ su pučiamųjų orkestru „Trimitas“, kuriam diriguos maestro Ugnius Vaiginis. Gyvo garso ir stiprių operinių balsų išsiilgusią publiką populiariąja klasika – ir užsienio, ir lietuvių autorių kūriniais – džiugins net 16 tenorų. Lietuvoje to dar nebuvo, tai – rekordinis skaičius. O pasaulyje renginių, kuriuose dainavo daugiau nei trys tenorai, galima būtų suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

TENORIADA suvienys jauniausios kartos ir jau žinomus operos dainininkus. Koncertuos ir tik žibėti pradedantys jaunieji solistai, ir TV žiūrovams iš „Lietuvos balso“ pažįstami, ir Auksiniu scenos kryžiumi bei kitais prestižiniais apdovanojimais įvertinti, tarptautinėje scenoje vardą pelnę tenorai.

Tarp jų – Kristian Benedikt (Vaidas Vyšniauskas), Tomas Pavilionis, Edmundas Seilius, Rafailas Karpis, Antanas Zakarauskas, Audrius Rubežius, Egidijus Bavikinas, Eimantas Bešėnas, Juozas Janužas, Deividas Norvilas, Kęstutis Alčiauskis, Edgaras Davidovičius, Povilas Padleckis, Kasparas Damulis, Osvaldas Petraška, Laurynas Aksamitas.

Kūrinių temperamentą paryškins pučiamųjų orkestras, ypač tinkantis lauke ir lengvai įsiliesiantis į vasaros atmosferą. Mokytojų namų kiemą užplūs romantika, ir skambės meilę bei aistrą spinduliuojančios dainos: Franko Sinatros „Strangers in the night“, Consuelo Velazqueso „Besame mucho“, Tony Reniso ir Alberto Testos „Quando quando“. Vilnys nostalgija su Charlie Chaplino daina „Smile“ ir Lucio Dalla „Caruso“. Su Ilgesingais ir širdį virpinančiais kūriniais kontrastuos pasiutusios ir judrios melodijos kaip Jameso Browno „I feel good“. Atgis ir lietuvių populiarioji klasika, pavyzdžiui, Jono Mašanausko „Vilniaus stogai“. Visiškai naujai suskambės Algimanto Raudonikio „Švelnumas“ – jį atliks visi koncerto dalyviai. Koncerte bus daug geros nuotaikos ir staigmenų.

Koncerto metu žiūrovai galės naudotis kavinės „Vasaros terasa“ paslaugomis. Tai puiki galimybė praleisti laiką su šeima ir draugais.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klasikos pasaulis, MB

Daugiau informacijos: Tel.: 865673383.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 52 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 14 val. 26 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje