The Swing Cats

The Swing Cats

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Gypsy“ džiazas (jazz-manouche) – išskirtinė, itin retai girdima energinga muzika. Šio stiliaus atradėju laikomas legendinis gitaristas, čigonų kilmės prancūzas Django Reinhardt. „Mes mėgstame šį žanrą ir esame jam atsidavę. Tęsiame šią tradiciją ir toliau plėtojame šio spalvingo muzikinio žanro ribas,” – taip apie savo kūrybą sako grupės „The Swing Cats“ nariai, kurie jau lapkričio 10-tą dieną ir mūsų klausytojus susipažindins su šiuo smagiu, bet labai aukštos technikos iš muzikantų reikalaujančiu žanru.

Grupė „The Swing Cats” (Denis Murašov -kontrabosas, Vadim Stankevičius - solo gitara, Roman Gorodeckij - ritminė gitara, Gediminas Stankevičius - mušamieji, vokalistai Domas Rolis ir Greta Šimkutė) pasižymi ilgalaike scenine patirtimi jos biografijoje galima rasti žymiausius Lietuvos tarptautinio masto festivalius tokius kaip „Bliuzo Naktys“, „Granatos Live“, „Jonava Jazz“ ir daugelį kitų. Visi grupės nariai profesionalūs diplomuoti džiazo muzikantai, kurių asmeninėse muzikinėse biografijose gausu festivalių, konkursų, bei tarptautinių pasirodymų.

„The Swing Cats” perkels jus į 1930-uosius metus, kai pagrindinę džiazo muzikos figūra tapo trimitininkas ir dainininkas Luisas Armstrongas, vadinamas pirmuoju džiazo genijumi ir pirmuoju solistu improvizatoriumi. „The Swing Cats“ perkels jus į Swingo eros laikus, kuriais gimė ir užaugę po pasaulį muziką išnešiojo ne vienas šimtas dabar jau vadinamų legendinių džiazo muzikantų, kuriais šokiai džiazo klubuose vykdavo iki paryčių ir kuriais prasidėjo tikroji džiazo muzikos istorija besitęsianti iki šiol. Vienas iš išskirtinių grupės bruožų yra tai, kad čia gitaristai groja autentiškomis „Gypsy“ džiazui sukurtomis gitaromis, kurių Lietuvoje yra vos šešios, šios gitaros sukurtos ir pritaikytos būtent šiam stiliui, nes pasakojama, kad stiliaus įkūrėjas Django Reinhardt sukūrė savitą visiškai unikalią gitara grojimo techniką, kurią dar dabar daugelis džiazo gitaristų sunkiai sekasi įvaldyti, ir kuriai sugroti reikalingos specialios būtent šiam stiliui sukurtos gitaros.

Plačiau apie atlikėjus:

Kontrabosistas Denis Murašov mokėsi Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriuje ir Vilniaus kolegijos menų fakultete. Grojo tokiuose kolektyvuose kaip „The Schwings“, „The Ditties“, „Home Jazz Band“ ir „Andrej Polevikov Trio“. Gitaristas Vadim Stankevičius, baigęs džiazo muzikos studijas įkūrė pirmą Lietuvoje „Manouche“ gitarų, pagrinde naudojamų „Gypsy“ džiazo stiliuje gamyklą ir parduotuvę, kurioje gamina rankų darbo gitaras. Jo gamintomis vienetinėmis gitaromis groja tokie pasaulinio lygio virtuozai kaip Stochelo Rosenberg, Paulus Schäfer bei daugelis kitų. Vokalistai Greta Šimkutė ir Domas Rolis - diplomuoti džiazo atlikėjai, Lietuvos balso, konkursų Vilnius Jazz Young Power, Eurovizija dalyviai, tarptautinio “Pavasario fiesta” konkurso pirmos vietos prizininkai. Būgnininkas Gediminas Stankevičius - festivalių „Birštonas Jazz“, „Vilnius Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“, „Art Fest“ (Italija) bei daugelio kitų dalyvis. Per aštuonerius sceninės patirties metus savo muziką pristatęs Vokietijoje, Olandijoje, Italijoje, Lenkijoje, Ukrainoje bei Latvijoje, tokių nelengvai įvaldomų stilių, kaip tradicinio džiazo, Lotynų Amerikos, Kubietiškos-Karibų muzikos bei tradicinio Funk ir Afrobeat ekspertas. Roman Gorodeckij - grupės „The Swing Cats“ įkūrėjas, vadybininkas, viešųjų ryšių atstovas bei kompozicijų autorius.

Paliesiaus dvare skambėsiančiame „The Swing Cats” koncerto repertuare girdėsite ne tik žymiausius to meto Django Reinhardt, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald kūrinius, bet taip pat ir modernias šiai stilistikai pritaikytass aranžuotės, tokių atlikėjų kaip Lana del Ray, Steve Wonder ir John Lennon. Koncerto metu taip pat girdėsite ir autorinių „The Swing Cats“ kompozicijų.

Daugiau informacijos:

http://swingcats.lt/

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=tEWjKfAfbsM

Atlikėjai:

Denis Murašov -kontrabosas

Vadim Stankevičius - solo gitara

Roman Gorodeckij - ritminė gitara

Gediminas Stankevičius - mušamieji

vokalistai Domas Rolis ir Greta Šimkutė

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 12 metų (imtinai, su suaugusio palyda)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Diagnostinės sistemos, UAB.

Daugiau informacijos: www.paliesiausdvaras.lt 8 626 82 760, koncertai@paliesiausdvaras.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gegužės 23 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 6 val. 42 min.
60,80 € 76,00 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gegužės 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 28 min.
87,20 € 109,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje