THERION - Beloved Antichrist Tour 2018

THERION - Beloved Antichrist Tour 2018

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2018 metų kovo 20 d. į Lietuvą po ilgos pertraukos sugrįžta viena žymiausių švedų simfoninio metalo grupių „Therion“. Šis sugrįžimas bus ypatingas – naujame koncertiniame ture grupė pristatys roko operą „Beloved Antichrist“. Kartu pasirodys lydinčios grupės – „Imperial Age“ iš Rusijos ir „Null Positiv“ iš Vokietijos. Vienintelis trijų kolektyvų koncertas įvyks Vilniuje, „Rock River Club“.

Kai 1987 metais penkiolikametis gitaristas Christofer‘is Johnsson‘as įkūrė tuomet „madingo“ death metalo grupę „Therion“, niekas nesitikėjo, kad ilgainiui jie taps vienu žymiausių simfoninio metalo kolektyvų ne tik Švedijoje, bet ir pasaulyje. O praėjus 30 metų, ši grupė į žanro istoriją įrašys naują įrašą – išleis roko operą „Beloved Antichrist“. Tai bus grupės įkūrėjo C. Johnsson‘o ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. 3 albumų komplektas, kuris pasirodys 2018 metų sausio 26 d., yra daugiau nei konceptualus leidinys. Tai daugiaplanis pasakojimas, kurio istorija iš dalies įkvėpta Vladimino Solovjovo kūrinio „A Short Tale Of The Antichrist“.

Roko operoje yra net 29 personažai, atliekantys savas vokalines partijas. Dėl to grupė „Therion“ pasitelkė ne tik didelį chorą, bet ir atskirus 29 dainininkus, kad ši epinė istorija taptų „gyvu“ pasakojimu. Dėka ilgalaikio bendradarbiavimo su vokalistais Thomas Vikstrom, Lori Lewis ir Chiara Malvestiti grupės gerbėjai išgirs klasikinį jos skambesį, o nauji balsai suteiks muzikai naujų atspalvių.

2014 metais britų žurnalas „Iron Fist“ rašė: „Metalo muzikos pasaulis nebus toks pat, jei jame neliks grupės „Therion“. Šiandien tai dar labiau panašu į tiesą, nes „Beloved Antichrist“ epopėja žada ypatingas emocijas ir neeilinius potyrius.

Naujasis leidinys bus suskirstytas į kelias dalis, kurių bendra trukmė net 3,5 val. Taigi švedų kolektyvas dabar suka galvas, kaip jį visą perkelti atlikimui scenoje. Be abejo, tai pavyks, nes jo pristatymui jau paskelbtas europinis turas, kuris startuos 2018 metų vasario 1 d. Esene ir truks iki balandžio 7 d. Vienas šio turo koncertas įvyks ir Lietuvoje. Nepraleiskite progos „pasverti“ simfoninio metalo istorijos kertinį akmenį!

Atlikėjai:

THERION

support IMPERIAL AGE

special guest NULL POSITIV

opener ENEMY OF REALITY

Renginio trukmė: 4 val., 2 pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Roko muzikos klubas, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 21 val. 34 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 21 val. 34 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje