Aktoriaus Andriaus Bialobžeskio muzikos ir poezijos vakaras

Aktoriaus Andriaus Bialobžeskio muzikos ir poezijos vakaras

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

BILIETAI BRANGS!

Rugpjūčio 11 d. 19 val. Pažaislio liepų alėjoje vėl susitiks poezija ir muzika. Vidurvasary, šioje itin jaukioje erdvėje, įvykę pirmieji poezijos skaitymai su muzikos intarpais sulaukė itin didelio susidomėjimo ir parodė, jog romantiškos sielos yra pasiilgusios tokių vakarų. Todėl koncertinio ciklo „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ organizatoriai - geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kartu su svetingumo kompleksu „Monte Pacis“ kviečia į dar vieną pasimatymą su poezija po liepomis.

Ne vieną poetinę programą paruošęs Valstybinio jaunimo teatro aktorius, puikiai pažįstamas publikai iš savo vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose – Andrius Bialobžeskis šįkart pasirodys keliuose amplua – ir kaip skaitovas, ir kaip dainininkas. Kadangi šie 2020-ieji metai yra poeto Pauliaus Širvio jubiliejiniai metai (rugsėjo 6 d. bus minimas poeto 100-metis), programoje pavadinimu „Ir nusinešė saulę miškai“ skambės Pauliaus Širvio eilės, o taip pat pačiam aktoriui labai artimo poeto Jono Strielkūno eilėraščiai. Nenuostabu, kad šie poetai dera vienoje programoje - net gi pats P. Širvys yra sakęs, jog po savęs lietuvių poezijoje palieka įpėdinį – Joną Strielkūną. Tarp eilių A. Bialobžeskis atliks keletą autorinių dainų ir lietuviškų romansų, skirdamas juos a.a. Liubai Nazarenko, su kuria buvo surengęs nemažai bendrų pasirodymų.

„Niekaip nesutikčiau, kad dabar poezijos žmonėms nereikia. Juk poezijos ateina pasiklausyti tie, kuriems būtent jos, o ne šou reikia, todėl neįprastų skaitymo formų neieškau. Eilėms atiduodu daugiau energijos. Su teatru yra kitaip, nes tai kaip sportas, o poezija – man kaip kalnas, visada įdomus“.

Tad rugpjūčio 11 d. 19 val. geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis“ visus romantikus kvies į jaukų, nuoširdų poezijos ir muzikos vakarą ypatinga aura apgaubtoje Pažaislio liepų alėjoje.

Bilieto kaina: 12 Eur prie staliuko (aptarnauja padavėjas)

Sėdima vieta: 10 Eur

Vietų skaičius ribotas (tik 100 bilietų)

Daugiau informacijos – koncertai@bardai.ltRenginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (vaikai iki 7 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt 868584897; koncertai@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PRAMOGAUKIT VIP ložė. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus RYTAS - SIG Strasbourg/PAOK

PRAMOGAUKIT VIP ložė. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus RYTAS - SIG Strasbourg/PAOK

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena
  • Sausio 26 d. 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 8 val. 11 min.
29,00 € 58,00 €
Pirkti
Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5a
  • Sausio 28 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 7 val. 41 min.
7,00 € 14,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje