TKKF: Programa NAMAI

TKKF: Programa NAMAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

PRAEITIES ŠMĖKLOS

Gulyabani

Režisierius – Gürcan Keltek

Nyderlandai, Turkija, 2018 m., dokumentinis, trumpametražis, 34 min., turkų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais

Virtusi neramia siela, džinu, vaiduokliu, šmėkla, ji blaškosi savo vienatvėje.

Filme atskleidžiama tikra žymios aiškiaregės Fethiye Sessiz, Izmire gyvenusios aštuntajame ir devintajam praėjusio amžiaus dešimtmečiuose, istorija: prievartos patirtis, grobimas, smurtas. Pasitelkiant dienoraščių ir laiškų ištraukas, susvetimėjusiam Fethiye sūnui pasakojami motinos vaikystės ir tolesnio gyvenimo įvykiai. Drauge pasakojime atsiveria viena skaudžiausių po-respublikinės Turkijos istorijos atkarpų.

Apie režisierių:

Izmire gimęs turkų režisierius Gürcanas Keltekas studijavo kiną Dokuz Eylül universitete. Jo trumpametražis filmas „Viršvalandžiai“ (Overtime, 2012) rodytas dokumentinio kino festivaliuose „Visions du Réel“ ir „DOK Leipzig“. Vidutinio ilgio filmas „Kolonija“ (Colony, 2015) buvo parodytas FIDMarseille festivalyje.

Pirmojo ilgametražio G. Kelteko filmo „Meteorai“ (Meteorlar, 2017) premjera įvyko Lokarno kino festivalyje, kur jis pelnė „Swatch Art Peace Hotel“ apdovanojimą, skiriamą geriausiam pirmąjam ilgametražiui, bei „Cinelab“ apdovanojimą.

„Praeities šmėklų“ premjera įvyko Lokarno kino festivalio programoje „Gyvybės ženklai“.

Prodiuseriai: Marc Van Goethem, Gürcan Keltek

Koprodiuserė – Arda Çiltepe

Montažo režisieriai: Fazilet Onat, Gürcan Keltek

Operatoriai: Murat Tuncel, Gürcan Keltek

Muzika – Oscillatorial Binnage

Garso dizainas – Gürcan Keltek

Suvedimas – Sertaç Toksöz

PAKELIUI NAMO

Walked the Way Home

Režisierius – Eric Baudelaire

Prancūzija, 2018 m., 27 min., be dialogų

Šis filmas sukonstruotas iš režisieriaus vaizdo įrašų, kuriose jis fiksuoja, kaip įvairiuose Europos miestuose po teroro išpuolių gausėja ginkluotų kareivių. Kamera įvairiais kampais fiksuoja kareivius ir civilius, kontrastas tarp vienų ir kitų vis ryškėja, galiausiai tapdamas siurrealiu. Režisierius dokumentinius vaizdus sulėtina, o garso takeliu pasitelkia kompozitoriaus Alvino Currano, iš kurio pasiskolina ir filmo pavadinimą (kompozicija „Walked the Way Home“ yra kompozitoriaus albume „Canti e Vedute del Giardino Magnetico“, 1973 m.) kūrinį.

Pirmą kartą į kareivius miesto gatvėse E. Baudelaire dėmesį atkreipė keliaudamas iš savo studijos Paryžiuje, filmavimus jis pratęsė Romoje.

Apie režisierių:

Eric Baudelaire'as yra vaizduojamojo meno ir kino kūrėjas. Keli naujausieji ilgametražiai režisieriaus filmai, „Laiškai Maksui“ (2014), „Bjaurusis“ (2013), ir „May ir Fusako Šigenobu anabazė, Masao Adachi ir 27 metai be vaizdinių“ (2011) buvo parodyti Marselio, Lokarno, Toronto, Niujorko ir Roterdamo kino festivaliuose. Baudelaire dirba su įvairiomis medijomis, tarp jų – grafika, fotografija, bei tekstais, kurie paprastai personalinėse menininko parodose instaliuojami ir rodomi greta jo filmų. Jo darbai rodyti „Fridericianum“ Kaselyje, „Bétonsalon“ Paryžiuje, Bergeno parodų rūmuose, Beiruto meno centre, Londono „Gasworks“ galerijoje, Delmo sinagogoje (Prancūzija), „The Hammer“ muziejuje Los Andžele. Jis dalyvavo Seulo bienalėje, Yokohamos trienalėje, Taipėjaus bienalėje, Berlyno dokumentikos forume, Paryžiaus trienalėje, Baltijos tarptautinėje trienalėje. E. Baudelaire darbų yra Barselonos MACBA, Paryžiaus Pompidu centro ir Whitney Amerikos meno muziejaus kolekcijose.

Montažo režisierė – Claire Atherton

Garsas – Alvin Curran

Produkcija: Poulet-Malassis (Eric Baudelaire)

PASIRAŠIAU PETICIJĄ

I Signed the Petition

Režisierius – Mahdi Fleifel

Vokietija, Šveicarija, Jungtinė Karalystė, 2018 m., dokumentinis, 11 min., anglų k. su lietuviškais subtitrais

Pasirašęs peticiją, kuria prašoma grupės „Radiohead“ atšaukti koncertą Tel Avive ir palaikyti kultūrinį Izraelio boikotą, žmogus skambina savo palestiniečiui bičiuliui, gyvenančiam Londone. Pokalbis, kuris turėjo nuraminti kylančias abejones, tampa rimta politine diskusija apie tai, ką reiškia būti palestiniečiu, kaip peticijos pasirašymas gali tapti rimta grėsme ir kas iš tiesų veiksminga šiuolaikinėje politikoje.

Apdovanijimai:

2018 m. Nyono „Visions du Réel“ kino festivalyje pripažintas geriausiu filmu Tarptautinėje trumpametražių konkursinėje programoje bei pelnė Jaunosios publikos žiuri apdovanojimą

2018 m. Sarajevo kino festivalyje apdovanotas „Prix UIP Sarajevo“ prizu, skiriamu Geriausiam Europos trumpametražiui

About the director:

Palestiniečių kilmės danų režisierius Mahdi Fleifelis gimė 1979 m. Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jis yra Nacionalinės kino ir televizijos mokyklos Londone absolventas.

Fleifelio pilnametražis dokumentinis filmas „Ne mūsų pasaulis“ (A World Not Ours, 2012) pelnė apdovanojimus Berlyno ir Edinburgo kino festivaliuose. Režisieriaus dokumentinis trumpametražis „Sugrįžo“ (A Man Returned, 2016) pelnė Sidabrinio lokio apdovanojimą Tarptautiniame Berlyno kino festivalyje.

Scenarijus – Mahdi Fleifel

Prodiuseriai: Patrick Campbell, Mahdi Fleifel

Operatorius – Mahdi Fleifel

Montažo režisierius – Michael Aaglund

Garso dizainas – Dario Swade

Produkcijos kompanija: Nakba Filmworks

P KAIP PALESTINA

P for Palestine

Režisierius – Muhammad Nour-Elkhairy

2018 m., 2 min., anglų k. su lietuviškais subtitrais

Tai trumpas vaidybinis filmas apie tai, kaip vykdoma politika užsienio kalba.

Apie režisierių:

Palestinietis kino kūėrjas ir video menininkas Muhammadas Nour-Elkhairy iš Jordanijos šiuo metu studijuoja Monrealio Konkordijos universiteto vizualiųjų menų Kino produkcijos magistro studijų programoje.

Pagrindiniai Tarptautinio Kauno kino festivalio rėmėjai: Lietuvos kino centras, Kauno miesto savivaldybė, JAV ambasada Vilniuje, Kanados ambasada.

Instituciniai partneriai: Portugalijos ambasada Danijoje, Kauno kultūros centras „Tautos namai“, Kauno kino centras „Romuva“, kino centras „Cinamon“, Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno menininkų namai, „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras.

Festivalio dienraštis – KAUNO DIENA

Festivalio naujienų portalas – 15 min.

Informaciniai partneriai: „Kaunas pilnas kultūros“, LRT Opus, 370 ir kiti.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 25 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Visos mūzos, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.kinofestivalis.lt info@kinofestivalis.lt.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 16:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 18 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

  • Vilnius, VU botanikos sodo Vingio skyriuje
  • Liepos 18 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 17 val. 36 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje