Troškulys (BALTIC THEATRE FESTIVAL)

Troškulys (BALTIC THEATRE FESTIVAL)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Jaunųjų choreografų platforma Ant AUROS batuto:

šokio spektaklis TROŠKULYS (chor. Niels Claes)

Oskaras Olivera, gamyklos darbuotojas, kuris vedė savo žmones į pergalę prieš Bolivijos vandens privatizaciją, sakė: „Vieninteliai, kas dabar yra tikrai mūsų – tai mūsų vanduo ir mūsų oras“.

„Ar įsivaizduojate gyvenimą be geriamo vandens? Pasaulyje asmeninėms ir pramonės reikmėms kasdien suvartojame tonas vandens, nesusimąstydami, kad jo ištekliai gali būti riboti. Būdami visuomenės dalimi dažniausiai nepastebime savo veiksmų pasekmių ir (tylių) karų, vykstančių dėl vandens šaltinių privatizacijos. Kinų hieroglifas skirtas žodžiui „vanduo”, taip pat reiškia ir kontrolę. Simboliška, kad vanduo greitai taps preke, antrąja nafta, nauja priežastimi globaliniams konfliktams.

Kol vartojame vandenį nemąstydami apie jo kilmę, be perstojo siurbiant požeminius vandenis, mūsų planeta virsta dykuma. Mes, tiesiogine prasme, laidojame save po sausa žeme. Ar esame tam pasiruošę?

Metu jums iššūkį aplankyti pasaulį, kuriame vandens tiekimas beveik išnykęs. Pasaulį, kuriame desperatiškai ieškome būdų sausą žemę vėl paversti derlinga, kur vysta tiekėjų kova dėl šaltinių, kur naudojame paskutinius švarius lašus rizikuodami ištuštinti gręžinius" (Spektaklio chorografas Niels Claes)

Choreografija ir režisūra: Niels Claes.

Šokėjai: Oksana Griaznova (Lietuva), Eugene Kalachyov (Rusija), Aime Irasema Sánchez (Meksika) , Juan Madero (Meksika), Abel Hernández (Ispanija)

Muzika: Andrius Stakelė

Apšvietimas: Vladimiras Šerstabojevas

Trukmė: 60 min.

Premjera: 2016 m. kovo 16 d.

Kauno šokio teatro AURA šokėjas Niels Claes yra baigęs "Fontys dance" akademiją Nyderlanduose. Po studijų šokėjas dirbo keliose šokio kompanijose Mastrichte ir Amsterdame, vėliau įsidarbino Lenkijos šokio teatre (Polish Dance theatre) Poznanėje. Čia turėjo galimybę dirbti su tokiais gerai žinomais chorografais kaip Jo Stromgren, Ohad Natharin ir Yossi Berg. Niels Claes karjerą toliau tęsė besitobulindamas Nyderlanduose, Vokietijoje, Izreaelyje, kol galiausiai atrado kelią į Kauno šokio teatrą „Aura“.

Kaip choreografas N. Claes yra sukūręs keletą darbų: „Maathai“ (Lenkija), šokio filmą “hiding”, taip pat pastatęs keletą nedidelės apimties spektaklių baleto mokyklų studentams Lenkijoje. „Troškulys“ (Thirst) - jo choreografinis debiutas Lietuvos šokio platformoje.

Šokio teatras AURA platforma „Ant AUROS batuto” sukurta siekiant suteikti jauniems choreografams galimybes dirbti su šokio teatro AURA trupe. Batutas - tai antras reikšmingas šuolis šokėjo biografijoje, simbolizuojantis savarankiško kūrėjo pasaulį, kuriame vizijos materializuojasi kitų atlikėjų kūnuose.

DĖMESIO, įspėjame alergiškus žmones, kad spektaklyje naudojamos medienos pjuvenos.Atlikėjai:

Šokėjai: Oksana Griaznova (Lietuva), Eugene Kalachyov (Rusija), Aime Irasema Sánchez (Meksika) , Juan Madero (Meksika), Abel Hernández (Ispanija)

Choreografija ir režisūra: Niels Claes (Belgija)

Apšvietimas: Vladimiras Šerstabojevas

Muzika: Andrius Stakelė

Renginio trukmė: 1 val., Be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 45 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras.

Daugiau informacijos: info@dramosteatras.lt; 8 37 22 41 98.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 16 val. 43 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 17 val. 28 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje