“Twenty Fingers Duo” šiuolaikinės muzikos koncertas

“Twenty Fingers Duo” šiuolaikinės muzikos koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Violončelė ir smuikas, septynios šiuolaikinės kompozicijos ir viena vizualiai intonuota garso kelionė. Kaip tai atrodo, ar skamba, ką galima (nu)jausti, kiek mūsų vaizduotė artima regimai, girdimai ir čiuopiamai „tikrovei“?

„Performa“ – vizualus šiuolaikinės muzikos koncertas, kuriame 7-nių Lietuvoje ir pasaulyje žinomų jaunosios kartos lietuvių kompozitorių kūrinius apjungs šiuolaikinės muzikos styginių duetas „Twenty Fingers“ – Lora Kmieliauskaitė (smuikas) ir Arnas Kmieliauskas (violončelė).

Pasaulyje ir Lietuvoje itin retos muzikinės programos, skirtos būtent styginių duetui – violončelei ir smuikui. Specialiai „Performai“ parašyti ir pirmą kartą skambėsiantys kūriniai laužo esamas ar numanomas klišes, nepataikauja, lieka daugiasluoksniai.

Septynių naujų kompozicijų autoriai – autentiškai šiuolaikines performatyvumo formas nagrinėjantys kompozitoriai Lina Lapelytė, Dominykas Digimas, Arturas Bumšteinas, Julius Aglinskas, Andrius Maslekovas, Mykolas Natalevičius, Rūta Vitkauskaitė. Atsiskleidžianti eklektiška, bet jungianti garso kelionė per skirtingas patirtis palieka tai, ką vadiname patyrimu.

„Performą“ sodrins šviesa ir vizualaus meno kūriniai, kurių autoriai – videomenininkas Kornelijus Jaroševičius ir vizualiojo meno kūrėja, fotografė Lauryna Narkevičiūtė.

Vienintelis dueto „Twenty Fingers“ koncertas „Performa“ – vasario 26 d., Vilniuje, „Menų spaustuvėje“ (Šiltadaržio g. 6).

***

„Twenty Fingers“ – tai šiuolaikinės ir moderniosios muzikos atlikėjų Loros Kmieliauskaitės (smuikas) ir Arno Kmieliausko (violončelė) duetas, kuriam būdingi ryškūs ir daugialypiai intensyvaus skambesio pasirodymai, keičiantys garsą bei erdvę, leidžiantys iš naujo pažinti instrumentų tembrų autentiką, pauzę ir tylą.

„Performa“ vizualizacijų autoriai:

Lauryna Narkevičiūtė – vizualaus meno kūrėja, fotografė, studijos „SOME edition“ bendraįkūrėja. Jos kūrybai būdingas skirtingų medžiagų ir meno sričių tarpusavio dialogas, kuriame visuomet svarbus vaidmuo tenka estetikai. Kūrėja analizuoja įsivaizduojamo ir realaus pasaulio santykį, kaip žinojimas veikia stebimo objekto suvokimą, kokiu būdu jį formuoja ir deformuoja.

Videomenininko Kornelijaus Jaroševičiaus kuriamos vaizdo projekcijos teatro spektakliams bei muzikiniams performansams pasižymi organišku įsiliejimu į scenovaizdį, dinamišku įvaizdžių plėtojimu, jautriai atsižvelgiant tiek į dramaturginius įvykius, tiek į muzikinį kontekstą. Menininko kuriami darbai grindžiami kino istorijos kontekstų koliažais, tapybiškais ir skoningai stilizuotais originaliais įvaizdžiais.

***

„Performa“ atlikėjai:

Lora Kmieliauskaitė (smuikas)

Arnas Kmieliauskas (violončelė)

„Performa“ kompozitoriai:

Julius Aglinskas

Arturas Bumšteinas

Dominykas Digimas

Lina Lapelytė

Andrius Maslekovas

Mykolas Natalevičius

Rūta Vitkauskaitė

„Performa“ vizualiųjų kūrinių autoriai:

Lauryna Narkevičiūtė

Kornelijus Jaroševičius

Atlikėjai:

Lora Kmieliauskaitė (smuikas)

Arnas Kmieliauskas (violončelė)

J. Aglinskas

A. Bumšteinas

D. Digimas

L. Lapelytė

A. Maslekovas

M. Natalevičius

R. Vitkauskaitė

K. Jaroševičius

L. Narkevičiūtė

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Arnas Karolis Kmieliauskas.

Daugiau informacijos: Tel.: +37069978755.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 2 val. 8 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 2 val. 8 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje