UCI TRACK CHAMPIONS LEAGUE ROUND 02

UCI TRACK CHAMPIONS LEAGUE ROUND 02

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

PRIVALOMA: Turėti galimybių pasą; dėvėti veidą dengiančias kaukes, sėdėti biliete nurodytoje vietoje, laikytis saugaus atstumo.

Rinkitės UCI TCL VIP 215 + TRACK CENTER bilietą tik už 35 eur!

Ar kada svajojote atsidurti veiksmo filmo įkarštyje ir iš arti pajusti greitį, tikras emocijas ir įtampą?
Jei taip, tai riboto kiekio UCI dviračių treko Čempionų lygos bilietas turi būti Jūsų kišenėje. Prestižinių varžybų antrojo etapo kovos „Cido“ arenoje žada įspūdingą trijų valandų veiksmo dramą, kurią gyvai galėsite išvysti būdami įvykių epicentre. Stebėti neįtikėtino greičio lenktynes su specialiais vaizdo, garso efektais galėsite iš geriausią matomumą turinčio 215-o centrinio sektoriaus su galimybe patekti į patį veiksmo įkarštį treko centre ir iš arti išvysti, kaip greičiausi pasaulio dviratininkai ruošiasi startams. Petys į petį treke kovojantys olimpiniai, pasaulio čempionai, tarp kurių Simona Krupeckaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis, nesuvaidintos jų emocijos ir maksimali įtampa visai šalia Jūsų – pasinerkite į veiksmo filmą, kokio dar nesate matę!
Bilietų skaičius ribotas.

 

UCI TRACK CHAMPIONS LEAGUE ROUND 02

Tai bus geriausias veiksmo filmas, kurį kada pamatysite gyvai.

Nesuvokiamas greitis, tikra, prieš akis matoma drama, kurioje ir nesuvaidintos emocijos, ir įspūdį sustiprinantys specialieji efektai. Naujo formato UCI dviračių treko Čempionų lyga žada įspūdingą dviejų valandų veiksmo filmą, kurio niekur kitur neišvysite.

Šį rudenį Panevėžys priims geriausius dviračio treko atletus – lapkričio 27 d. jie „Cido“ arenoje, kuri vienintelė regione turi treko trasą, varžysis trečiajame UCI Čempionų lygos etape. „Cido“ arenoje treniruojasi viena iš prestižinių varžybų ambasadorių., Lietuvos dviračių treko žvaigždė Simona Krupeckaitė, kuri savo namų arenoje kartu su dviračių treko lyderiais kovos dėl čempionų titulo ir pusės milijono prizinio fondo.

Laukia nepamirštamas, įspūdingas renginys, todėl visų lapkričio mėn. 27 d. laukiame Panevėžyje, „Cido“ arenoje!

 

 Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 12 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos dviračių sporto federacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje