„Už taiką ir laisvę !“. Paramos Ukrainai koncertas.

„Už taiką ir laisvę !“. Paramos Ukrainai koncertas.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Už taiką ir laisvę!“. Paramos Ukrainai koncertas.
Visos už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skirtos Ukrainos žmonėms.

Palaikydamas Ukrainos kovą už laisvę, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kartu su partneriais – Ukrainiečių kultūros ir švietimo centru „Rodyna“ bei Labdaros ir paramos fondu „Baltijos impresijos“ – rengia paramos Ukrainai koncertą. Jame KVMT bendruomenė ir prie jos prisijungę žinomi šalies menininkai kviečia muzikos ir šokio kalba pasipriešinti blogiui, išreikšti palaikymą nuo agresoriaus kenčiančiai ir už savo laisvę drąsiai kovojančiai ukrainiečių tautai. Visos už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skirtos Ukrainos žmonėms.
Koncerto programoje skambėsiančius ukrainiečių ir lietuvių kompozitorių kūrinius parengė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras, choras ir solistai, diriguojami vyriausiojo dirigento ir koncerto programos sudarytojo Tomo Ambrozaičio.
Prie pajūrio kolegų jungiasi ir kiti žinomi šalies menininkai – baleto primarijus Nerijus Juška ir choreografė Anželika Cholina. Specialiai šiam koncertui ji stato šokį pagal žymiąją ukrainiečių kompozitoriaus Myroslavo Skoryko „Melodiją“, kurią atliks jauna ukrainiečių baleto artistė Sofia Boldovskaya, kartu su šeima neseniai pabėgusi į Lietuvą iš bombarduojamo Charkivo Ukrainoje. Čia ji rado prieglobstį ir palaikymą muzikiniame teatre. Koncerte gėrėsimės ir specialiai šiam pasirodymui ruošiamu S. Boldovskaya’os sesers Emmos oro akrobatikos numeriu. KVMT baleto trupės artistai, kurių daugiau kaip pusę sudaro jauni ukrainiečių šokėjai, susijungs trypdami energingą ukrainiečių liaudies šokį hopaką, o visi KVMT muzikiniai kolektyvai – viltingoje „Odėje džiaugsmui“ iš Ludwigo van Beethoveno IX simfonijos finalo, teigiančioje žmonių vienybę ir kviečiančią visas draugiškas sielas į taikią džiaugsmo šventovę.Atlikėjai:

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choras

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupįs artistai

Nerijus Juška

Mindaugas Rojus

Rita Petrauskaitė

Beata Ignatavičiūtė

Dina Mataitienė

Klaipėdos šokių mokyklos „Coda“ šokėjos

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Baltijos impresijos

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje