Vaidas Baumila: Summer Live

Vaidas Baumila: Summer Live

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

<p style="text-align:LEFT">&nbsp;</p><p style="text-align:LEFT"><span style="color:#ff0000; font-size:12px"><strong>Dėmesio! Koncertas Kaune i&scaron; liepos 14 perkeltas į liepos 25 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti iki liepos 25 d. kasos kuriose buvo pirkti.</strong></span></p><p style="text-align:LEFT">&nbsp;</p><p style="text-align:LEFT"><span style="color:#000000; font-size:12px">Kai kurių tradicijų laužyti nevalia! Gerbėjai atlikėjui Vaidui Baumilai priminė jo paties duotą pažadą &ndash; kasmet &scaron;iltuoju metų sezonu pradžiuginti juos siautulingais gyvo garso koncertais po atviru dangumi. Pasitaręs su grupe, Vaidas skelbia ilgai lauktą žinią &ndash; vidurvasarį Vilniuje ir Kaune klausytojų laukia du kar&scaron;ti muzikiniai pasirodymai.</span></p><p style="text-align:LEFT">&nbsp;</p><p style="text-align:LEFT"><span style="color:#000000; font-size:12px">&bdquo;Tie, kas bent kartą yra buvęs mūsų koncertuose žino, kad reikia atsivesti ir draugų! Bus daug geros nuotaikos, daug juoko, beproti&scaron;kai daug &scaron;okių. Tokią vasaros naktį ant žemės gali kristi ne tik merginų suknelės,&rdquo;&ndash; ruo&scaron;damas staigmenas į koncertus kviečia Vaidas.</span></p><p style="text-align:LEFT">&nbsp;</p><p style="text-align:LEFT"><span style="color:#000000; font-size:12px">Kartu su grupe Vaidas Baumila atliks žinomiausius hitus, tarp kurių &bdquo;Kai &scaron;i muzika skamba&rdquo;, &bdquo;Dviese&rdquo;, &bdquo;Tiktai tu&rdquo;. Abejingų nepaliks ir naujausi atlikėjo singlai &ndash; romanti&scaron;koji &bdquo;Tai buvai tu&rdquo; bei &scaron;ios vasaros hitu tapusi, radijo stočių eterį užkariavusi bei kelių milijonų peržiūrų ribą sparčiai peržengusi &bdquo;Suknelė&rdquo;. Pasirodymuose V. Baumila klausytojams pirmiesiems pristatys ir niekur kitur neskambėjusias dainas i&scaron; būsimo albumo.</span></p><p style="text-align:LEFT">&nbsp;</p><p style="text-align:LEFT"><span style="color:#000000; font-size:12px">Vaido Baumilos ir grupės gyvo garso koncertai &scaron;ią vasarą:</span></p><p style="text-align:LEFT"><span style="color:#000000; font-size:12px">2018 07 25 &bdquo;Adform&rdquo; kiemelyje Kaune ir 2018 07 28 &bdquo;Vasaros terasoje&rdquo; Vilniuje</span></p>

Atlikėjai:

Vaidas Baumila

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produkttus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 11 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 3 val. 49 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje