Valpurgijos nakties šėlsmas

Valpurgijos nakties šėlsmas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

VALPURGIJOS NAKTIES ŠĖLSMAS SU POUND IR LES MILLS BODYBALANCE TRENIRUOTĖMIS.

Tai dvi valandos laiko, skirto sau treniruočių studijoje The One City, Valpurgijos naktį. Pirmoji dalis – aktyvus emocijų paleidimas Pound treniruotėje. Skambant energingai muzikai vyksta tikras raganų šėlsmas, į pagalbą imant ne šluotas, o būgnų lazdeles. Imituojant mušimą būgnais, atliekami įvairiausi judesiai nunešantys į kitą dimensiją. Proto išlaisvinimas ir geras darbas kūnui – garantuotas. POUND treniruotė – ritmiška kardio treniruotė, kurios metu atliekami nesudėtingi judesiai, naudojant būgnų lazdeles. Tai reikia patirti, kad suprasti kas tai yra ir koks pojūtis ateina po treniruotės. Karolina Mankutė, šios tarptautinės, pasaulyje populiarios treniruotės oficiali atstovė ir mokytoja Lietuvoje, ne tik veda šiuos užsiėmimus, bet ir veda mokymus naujiems treneriams.

Antrojoje renginio dalyje kviesime panirti į save Les Mills Bodybalance treniruotėje – tai atgaiva ir kūnui ir sielai. Les Mills Bodybalance apjungia Thai Chi, jogos ir pilates praktikas ir muzikos dermėje, derinant pratimus su kvėpavimu, dalyviams pavyksta pasiekti ypatingą būseną. Eglė Žvirblytė ir Jurga Maculevičiūtė ves Jus į šią iššūkių pilną kelionę.

Abi treniruotės skirtos tiek sportuojantiems, tiek niekada to nedariusiems, bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Jums reikėtų apsirengti patogiai, kad nebūtų varžomi judesiai. Turėkite vandens buteliuką ar gertuvę ir rankšluostuką.

Kodėl Valpurgijos nakties šėlsmas?

Naktis iš balandžio 30-osios į gegužės 1-ąją – ypatinga. Tuomet minima Valpurgijos naktis – tradicinė pagoniška pavasario šventė, kuria nuo žilos senovės didžiojoje vidurio ir šiaurės Europos dalyje būdavo pažymimas žydinčio pavasario atėjimas. Šventė siejama su vaisingumu, per ją galima pritraukti turtus. Nuo seno tai buvo galių įgijimo ir norų išsipildymo laikas, palankus atlikti visus įmanomus apsivalymus ir apeigas. Laikoma, kad šią naktį susapnuoti sapnai – pranašiški. Tikima, kad pirmąją gegužės naktį augalai įgyja stebuklingų galių, o uždanga tarp gyvųjų ir mirusiųjų karalysčių suplonėja. Skandinavams ir vidurio Europos gyventojams ši naktis reikšdavo vasaros laikotarpio - „didžiosios saulės“, - pradžią. Viduramžiais Vokietijoje ir Skandinavijoje manyta, kad Valpurgijos naktį puotauja raganos. Jos sėdasi ant šluotų ir suskrenda į kalnų viršūnes, kur vyksta laukinės orgijos, vaišės, šokiai ir santykiavimai su demonais. Būtent todėl Valpurgijos naktį buvo stengiamasi išvaryti raganas. Kaimų gyventojai vaikščiojo aplink namus su uždegtais fakelais, laužuose degino raganų iškamšas. O mūsų protėviai šią naktį prašydavo dievų malonės, ypač – gero derliaus ir sveikų palikuonių. Musulmonams pirmoji gegužės naktis taip pat ypatinga – egzistuoja paprotys tekant saulei sugalvoti šviesų norą, kreipiantis į aukščiausias jėgas.

Atlikėjai:

Pound treniruotė - Karolina Mankutė

Les Mills Bodybalance - Eglė Žvirblytė ir Jurga Maculevičiūtė

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 15 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: BIKEIN BALTIC, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 22 val. 11 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 22 val. 11 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje