Vandens muzika

Vandens muzika

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

BAROKO MUZIKOS ORKESTRAS „CONCERTO COPENHAGEN“ (Danija)

Meno vadovas Lars Ulrik Mortensen

Solistas FREDRIK FROM (smuikas, Danija)

Dirigentas LARS ULRIK MORTENSEN (Danija)

Programa:

Georg Philipp Telemann – Koncertas D-dur, TWV 54:D3;

Uvertiūra-siuita „Vandens muzika“ C-dur, TWV 55:C3

Antonio Vivaldi – Koncertas smuikui „Audra jūroje“ Es-Dur, op. 8, Nr. 5, RV 253

Georg Friedrich Händel – Siuita „Vandens muzika“ HWV 348-350

Pirmasis Danijos baroko muzikos orkestro koncertas įvyko 1991 m. Šiandieną „Concerto Copenhagen“ yra vienas iš pagrindinių Skandinavijos senosios muzikos ansamblių, patekęs tarp įdomiausių ir novatoriškiausių baroko orkestrų pasaulyje. Originalios interpretacijos ir gebėjimas bendrauti su publika – tai ansamblio bruožai, kurių dėka senoji muzika atgyja, tampa šiuolaikiška ir aktualia.

Ansamblio repertuare – tiek populiarių baroko autorių kūriniai, tiek mažiau žinomų skandinavų kompozitorių muzika. „Concerto Copenhagen“ yra bendradarbiavęs su įžymiais atlikėjais ir gastroliavo JAV, Japonijoje, Brazilijoje, Meksikoje, Australijoje, Kinijoje.

Nuo 1999 m. orkestrui vadovauja tarptautinį pripažinimą pelnęs klavesinininkas Larsas Ulrikas Mortensenas. Jis koncertuoja, dėsto, veda meistriškumo kursus visame pasaulyje. 2004 m. L. U. Mortensenas tapo ir Europos Sąjungos baroko orkestro (EUBO) muzikos vadovu. Jis bendradarbiauja su „Irish Baroque Orchestra“, „Holland Baroque“, „Nederlandse Bachvereniging“, „Collegium 1704“ ir kitais kolektyvais. 2007 m. L. U. Mortensenas apdovanotas prestižine Danijoje „Léonie Sonning“ muzikos premija.

Smuikininkas Fredrikas Fromas, baigęs studijas Geteborge ir Londone, buvo ir yra kelių ansamblių – „Concerto Copenhagen“, „Gothenburg Baroque“ ir „Orkiestra Kore“ – koncertmeisteris. F. Fromas taip pat pasirodo su Drotingholmo (Švedija) teatro orkestru, ansambliais „Les Ambassadeurs“, „Ensemble Cordia“.

„Concerto Copenhagen“ savo programą susiejo su vandeniu. Baroko laikais buvo itin mėgstama „Muzika ant vandens“. Didikai pramogavo plaukiodami po įvairius vandens telkinius, kur greta jų laivo plaukdavo ir barža su orkestru.

Koncertas rengiamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo Danijoje proga, bendradarbiaujant su Danijos kultūros institutu, Danijos Karalystės ambasada. Projektą remia Danijos užsienio reikalų ir kultūros ministerijos.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 26 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 48 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje