VIDAS BAREIKIS. FINALINIS #VB100 koncertas

VIDAS BAREIKIS. FINALINIS #VB100 koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Tiketa klubas“ nariams 20 proc. nuolaida sėdimiems bilietams. 

Tai bus pirmasis Lietuvoje ekstremaliai sportinis-muzikinis šou, kuriame V. Bareikis turės progą išleisti iš savęs nenuspėjamų idėjų režisierių ir sujungti kūrėją su kitu savimi – puikios sportinės formos atlikėju. Dvi didžiausios Vido aistros – sportas ir muzika – susijungs į sprogstamąjį mišinį, kuris gruodžio 16 dieną virs jo turo #vb100 efektingu finaliniu pliūpsniu Vilniaus „Siemens“ arenoje, COZY erdvėje.

 

„Visi šie metai man buvo tarsi didžiulis ir pradžioje net nerealiai atrodęs iššūkis. Pradėjęs šį turą net nenumaniau, ką reiškia sugroti šimtą koncertų. Buvo visko: minios žmonių, upeliai prakaito ir nepamirštamos emocijos iš visos Lietuvos. Bet, kaip sakoma, kas mūsų nepribaigia, tas mus sustiprina. Esu 100 procentų pasirengęs žengti dar vieną žingsnį savo muzikiniame kelyje ir pakviesti visus į kol kas tikrai didžiausią savo šou, – pranešime spaudai sako V. Bareikis. – Į tai judėjau visus pastaruosius metus ir su nekantrumu laukiu gruodžio 16-osios vakaro, kai su visa milžiniška komanda galėsime susprogdinti dar nematytą muzikinį-sportinį fejerverką.“

 

Kalbėdamas apie šio koncerto išskirtinumus, Vidas visų pirma vardina ne technines įgarsinimo ar vizualizacijos savybes, o žmogiškosios galios resursus: vienas energingiausių šalies atlikėjų savo 100-ojo koncerto scenoje pasirodys kartu su ekstremalių sporto šakų atstovais ir drauge su jais sukurs nepakartojamą šou.

 

Kitas svarbus faktorius – skambės žiūrovams puikiai žinomos dainos, tarp kurių visa serija kelių pastarųjų metų hitų: „Pusvalanduko“, „Trys Kanados“, „Babkės“, „Bredas Pitas“, taip pat ir didelės sėkmės sulaukęs naujausias Bareikio hitas „Nervai“. Kiekvienas jų baigiamajame turo koncerte bus apipavidalintas specialiais pasirodymais. „COZY by Siemens arena“ erdvėje ruošiama speciali scena, pritaikyta tiek sporto numeriams, tiek muzikiniams pasirodymams.

 

Šiame šou neabejotinai atsiskleis abi V. Bareikio mylimosios – režisūra bei muzika ir visa tai bus ištransliuota su pačia geriausia energija.

 

„Įkvėpimas man yra svarbiausias dalykas, kuriuo noriu dalintis savo kūrybos pagalba. Įkvėpimas būti laisviems, nepasiduoti negatyvui, stereotipams ar mus taip dažnai standartizuojančioms aplinkinių nuomonėms. Pavyzdžiui: aš vilkiu treningus, bet dievinu knygas. Aš – iš meno pasaulio, bet mėgstu sportą ir discipliną. Kitam tai – keista, o man tai yra normalu. Manau, kad žmoguje turi būti visko. O daugiausia – elementaraus žmogiškumo ir pagarbos“, – sako jokiam formatui nepaklustantis kūrėjas.

 

Kartu su juo 100-ajame turo koncerte pasirodys beprotiško užsidegimo grupė „VB Gang“, su kuria vasarą Vidas drebino didžiausias scenas po atviru dangumi. Taip pat prisijungs keletas netikėtų svečių ir muzikinių kolektyvų.

 

Koncerte laukiami įvairūs žiūrovai, nes savo energija ir nuoširdžiu bendravimu klausytojus žavintis atlikėjas traukia tiek jauniausius gerbėjus, tiek jų tėvus ar net senelius. Iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ ambasadorius V. Bareikis žada, kad šis koncertas bus didelė šventė tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jis įsitikinęs, kad tai – puiki galimybė didžiųjų žiemos švenčių laukimo laikotarpį įdomiai praleisti kartu su šeima.

Atlikėjai:

VIDAS BAREIKIS

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Creative industries, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

J. Updike TERORISTAS Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

J. Updike TERORISTAS Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gegužės 21 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 19 val. 4 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
ATSISVEIKINIMO TURAS Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS

ATSISVEIKINIMO TURAS Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS

  • Kaunas, Verslo lyderių centras (BLC)
  • Gegužės 21 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 19 val. 56 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje