Vilniaus lapai: Vakaras su Kristina Sabaliauskaite

Vilniaus lapai: Vakaras su Kristina Sabaliauskaite

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Naujo, didelio skaitytojo dėmesio sulaukusio romano „Petro imperatorė“ autorę Kristiną Sabaliauskaitę kalbins režisierius Gintaras Varnas.

Apie Kristiną Sabaliauskaitę

Nuo išskirtinai sėkmingo 2008 m. istorinio romano „Silva rerum“ debiuto antrą savo sukurtų bestselerių dešimtmetį skaičiuojanti lietuvių autorė. Rašytojos vardas siejamas ir su įspūdingu lietuviško istorinio romano atsinaujinimu ir didžiulio susidomėjimo lietuvių literatūra atgaivinimu.

Kristina Sabaliauskaitė – dailės istorikė ir menotyros mokslų daktarė, kurios tetralogija „Silva rerum“ (2008–2016) sulaukė milžiniško skaitytojų dėmesio, daugybės pakartotinių leidimų, kritikų pripažinimo Lietuvoje bei sėkmės kaimyninėse valstybėse. Jurgos Ivanauskaitės premija (2008), Metų knygos rinkimų nominacija (2009, 2011 m. „Silva rerum II“ skaitytojai išrinko į Metų knygos rinkimų nugalėtoja Knygos suaugusiems kategorijoje), Šv. Kristoforu už Vilniaus atspindžius literatūroje, Liudo Dovydėno premija (2015),. Lenkijoje 2016 m. pirmasis „Silva rerum“ romanas pateko į prestižinės Vidurio Europos literatūros premijos „Angelus“ finalą, o „Silva rerum II“ pripažinta geriausiu 2018 m. prozos vertimu. Man Booker'io premijos laureatė Olga Tokarczuk Kristiną Sabaliauskaitę yra įvardinusi kaip vieną stipriausių istorinio romano balsų Europoje.

Rašytoją sėkmė lydėjo ir kitų literatūros žanrų kategorijoje. 2012 m. pasirodęs jos apsakymų rinkinys „Danielius Dalba & kitos istorijos“ tapo bestseleriu.

Naujausias Kristinos Sabaliauskaitės istorinis romanas „Petro imperatorė“ (2019) – įtaigus, istoriniais šaltiniais paremtas tekstas apie Rytų ir Vakarų kultūrų, mentalitetų sandūrą. Per vienos santuokos istoriją pasakojama apie laiką ir prievartą, įvairias asmens priklausomybes, skylančius ir iš naujo save kuriančius personažus, istorijos smurtą ir kerinčias ateities vizijas.Atlikėjai:

Kristina Sabaliauskaitė

Gintaras Varnas

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje