Vilniaus pilių kultūrinio rezervato savanoriškas lankytojo bilietas

Vilniaus pilių kultūrinio rezervato savanoriškas lankytojo bilietas

Pasirodymai:

07-01

trečiadienis


00:00

Vilniaus pilių kultūrinio rezervato savanoriškas lankytojo bilietas

Vilnius, Katedros aikštė

nuo 1,30 €

Vilniaus pilys – tai ne vien Gedimino pilis ar Valdovų rūmai. Tai Vilniaus arkikatedra ir Katedros aikštė, Trys Kryžiai ir Kalnų parkas, kur kadaise stovėjo Kreivoji pilis.

Vilniaus pilys – tai Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės širdis. Tai Lietuvos valstybės ir dvasinės kultūros centras.

Vilniaus pilys – tai viena rečiausių vietų, kurioje sutinkamos net kelios UNESCO pasaulio paveldo rūšys: Vilniaus pilys yra UNESCO pasaulio paveldo vietovės dalis, o Kalnų parko estradoje rengiamos Dainų šventės yra įtrauktos į UNESCO nematerialiojo pasaulio paveldo sąrašą.

Kad ši Lietuvos istorinio centro širdis plaktų, reikia Jūsų paramos.

Kviečiame įsigyti šį savanorišką lankytojo bilietą*. Nepasididžiuok ir tapk mūsų dalimi!

* - šis bilietas nesuteikia teisės įeiti į Vilniaus Arkikatedros varpinę ir jos požemius, Bažnytinio paveldo muziejaus, Lietuvos nacionalinio muziejaus, Valdovų rūmų, Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus ekspozicijas.

Norint jas aplankyti, reikia įsigyti atskirus bilietus pagal šiuose muziejaus nurodytas kainas.Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/VilniusCastles

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje