Vilnius Guitar Trio koncerte „Gitaros magija“

Vilnius Guitar Trio koncerte „Gitaros magija“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nukeltas iš rugsėjo 20 d. į 19 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti kasose, kuriose juos pirkote iki spalio 4 d.

„Vilnius Guitar Trio“ - trys meniškos sielos, trys patirtys ir trys gitaros, tai galingas energijos ir pozityvių emocijų užtaisas aistringos muzikos mėgėjams. Nuo šiol Lietuvoje gitara skambės ypatingai. Su tokiu tikslu suvieniję jėgas ir kūrybinį polėkį geriausiose mūsų šalies scenose koncertuoja pripažinti gitaros virtuozai: Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič.

Nusprendę uždegti gerbėjų širdis, gitaristai savo pasirodymais jau visus sužavėjo festivaliuose „Siento Flamenco“ ir „Gitaros Fiesta“. Muzikantai sėkmingai pasirodė koncertų serijoje su pasaulinio lygio violončelininku iš JAV Ian Maksin bei aplankė užsienio šalis. Paruošę naują ir įspūdingą koncertinę programą, žymūs gitaristai kviečia žiūrovus praleisti laiką „Vilnius Guitar Trio“ draugijoje.

Savo muzikiniame meniu klausytojams paruošę tokių pasaulinio garso komozitorių kaip Astor Piazzolla, Sting, Paco de Lucia, The Eagles, Gipsy Kings, Chick Korea, The Beatles, Benny Goodman, Led Zeppelin, The Eagles, Bob Marley ir kt. kompozicijas, gitaros virtuozai stebins ir žavės savo meistriškumu. Profesionalios scenos atlikėjų ir muzikos kritikų tarpe „Vilnius guitar trio“ jau užsitikrino aukštą įvertinimą kaip profesionalus gitaristų ansamblis, turintis didžiulį kūrybinį potencialą.

Ansamblio koncertinė programa labai plati ir spalvinga, apjungianti romantiškąjį fusion, svajingąjį džiazą, aistringąjį flamenko, melodingąjį roką. Sulaukę daugybės žiūrovų pageidavimų gitaristai pradžiugins ištikimą publiką ir dainuodami visame pasaulyje žinomas dainas. Gitaristų atlikime gausu virtuoziškų improvizacijų, kūrybinio polėkio ir visa tai skirta geros muzikos gerbėjų auditorijai.

Tikime, kad geros muzikos gerbėjų auditorija yra ta, kuri dalinasi ir šįkart kiekvienas bilietas, kurį įsigysite prisidės prie Lietuvos moterų geresnio gyvenimo kartu su Dress for Success Vilnius-Lithuania, kuri padeda ekonomiškai pažeidžiamoms moterims. Laiminga moteris - darni šeima, sveiki ir laimingi vaikai. Pasaulinė organizacija Dress for Success visame pasaulyje jau padėjo daugiau kaip 1 000 000 moterų tapti ekonomiškai ir finansiškai stipresnėmis, galinčiomis pasirūpinti ir užtikrinti geresnę ateitį savo vaikams ir šeimos nariams.

Kviečiame praleisti ypatingą vakarą magiškoje Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus salėje skambant aistringoms gitaroms ir palaikyti Lietuvos moteris!

Taip pat galite įsigyti bilietus į koncertą Lithuanian trombone project & Loreta Sungailienė, kuris vyks lapkričio 14 d., Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Atlikėjai:

Artūras Chalikovas

Gintaras Šulinskas

Andžej Zujevič

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 5 metų (imtinai) (neužimant papildomos vietos)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Ars libera, Asociacija.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Utenos „Juventus“ - Prienų SKYCOP

Utenos „Juventus“ - Prienų SKYCOP

  • Utena, Utenos daugiafunkcinis sporto centras
  • Lapkričio 17 d., 16:45 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
29 d. 6 val. 59 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
Tarptautinis turnyras „BUSHIDO HERO'S 2018 Vilnius“ šou

Tarptautinis turnyras „BUSHIDO HERO'S 2018 Vilnius“ šou

  • Vilnius, Siemens arena
  • Lapkričio 17 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 5 val. 23 min.
13,20 € 16,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
SKAMP20

SKAMP20

Galioja iki: 12-01

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje