VILTIES KONCERTAS

VILTIES KONCERTAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Klaipėdos dramos teatre šių metų pirmąjį gegužės sekmadienį pajūrio bei Lietuvos menininkai ir atlikėjai, gerai žinomi Lietuvos ir užsienio scenose, dovanoja originalias muzikines puokštes visoms mamos, močiutėms bei kviečia mus visus tapti jautresniems šalia esantiems silpnesniems. Šiuo įvykiu socialinio jautrumo tema kreipiama į žmones, kenčiančius nuo neurologinio raidos sutrikimo – autizmo, taip sparčiai progresuojančio šių dienų visuomenėje. Motinos sekmadienis – puiki proga atkreipti dėmesį į mamas, priimančias iššūkius auginti bei rūpintis autizmu sergančiais vaikais ir solidarizuojantis bendrystės supratime, suteikti mamoms gilesnio tikėjimo, daugiau stiprybės ir vilties.

Koncerto vedėja – lietuvių operos žvaigždė, laidų vedėja, pedagogė bei tarptautinių konkursų komisijų pirmininkė bei narė Nomeda Kazlaus (sopranas).

Koncerte sopranui Nomedai Kazlaus talkins baritonas Eugenijus Chrebtovas. LNOBT operos teatro solistas, išugdytas prof. V.Noreikos.

Renginio metu bus galimybė išvysti aukščiausius scenos menų apdovanojimus pelniusį šokio teatrą „PADI DAPI Fish“ kartu su Klaipėdos violončelių kvartetu (vad. Mindaugas Bačkus), kurie atliks fragmentą iš šokio ir muzikos spektaklio „Mano Piteris Penas". Kūrinio choreografė ir režisierė - Agnija Šeiko . Š. m. kovo mėnesį pristatyta vizualaus ir muzikalaus šokio spektaklio premjera vysto pokalbį apie brandą su Z karta, judesį apjungiant gyvai skambant keturioms klasikinėms violončelėms, kartu su elektronine muzika. Spektaklio vaizdo projekcijos ir šiuolaikiškos, minimalistinės dekoracijos scenoje nukelia žiūrovą į savitą ir netikėtumų pilną Niekados šalį.

Koncerto metu pasirodys studijos „Grock“ (vad. Linas Švirinas) auklėtiniai. Tai mylimi mamų ir tėčių sūnūs, 9 – 10 metų amžiaus vaikų roko grupė „Barzdoti vyrai“. Dar labai jauni, bet jau tris metus drauge besimokantys mylėti ne tik mamas, bet joms – dovanojusioms gyvybę, dovanoti savo sukurtas dainas.

Atlikėja, aplinkiniams provokuojanti šypseną ir džiugesį – solistė Paulina Skrebytė - balsas, nepaliekantis abejingų. Sėkmingai dalyvavusi „Lietuvos balso” konkurse, Paulina nepamiršta padainuoti ir savo mamai, ir kitų mamoms.

Renginio metu pristatomas Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos iniciatyva gimęs projektas „Muzikavimo džiaugsmas”. Jo rėmuose muzikos pedagogas Linas Švirinas subūrė klausos negalią turinčius klaipėdiečius, su kuriais kartu repetuojant yra siekiama, kad neįgaliųjų žmonių gebėjimas muzikuoti džiugintų ne tik juos pačius, bet ir juos besiklausančius. Tai unikalus ansamblis, spėjama, jog pirmas toks Lietuvoje, kalbantis apie neįtikėtiną jautrumą, atsidavimą ir tikėjimą, jog džiaugsmas gali sugriauti visus stereotipus.

Koncerte pasirodys solistė Jakaterina Kosmakova - tai jauna dainininkė, kuri savo pastangomis visiems liudija, kad negalia galia turėti didelę galią, o muzika gali padaryti pasaulį gražesnį, gyvenimą turtingesnį ir dosnų.

Šventiniame vakare pasirodys visada šiltai publikos priimamas - Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choras „Gintarėlis“ (meno vadovas Tomas Ambrozaitis).

O taip pat pianistas Linas Dužinskas, akordeonininkas Algirdas Benetis, solistė Vaiva Bitinaitė,

solistė Olga Vasilenko – Zacharova, jaunoji solistė Marija Vieversytė ir kiti.

Organizatorius: Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas

Partneris: Klaipėdos dramos teatras

Koncerte dalyvauja:

Operos solistė Nomeda Kazlaus

Pianistas Linas Dužinskas

Akordeonininkas Algirdas Benetis

Solistas Eugenijus Chrebtovas

Solistė Laima Česlauskaitė.

Solistė Marija Vieversytė

Solistė Vaiva Bitinaitė

Solistė Gabija Paulikaitė

Solistė Olga Vasilenko – Zacharova ir kiti

Šokio teatras „PADI DAPI Fish“, choreografė, režisierė Agnija Šeiko

Klaipėdos violončelių kvartetas, vadovas Mindaugas Bačkus

Klaipėdos berniukų choras „Gintarėlis“, meno vadovas Tomas Ambrozaitis

Studijos „Grock“ (vad. Linas Švirinas) atlikėjai: „Barzdoti vyrai”, solistė Paulina Skrebytė, solistė Jakaterina Kosmakova

Projekto „Muzikavimo džiaugsmas” dalyviai

Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos autizmo centro įkūrimui.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje