VIOLA QUINTETS

VIOLA QUINTETS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Valstybinės kultūros ir meno premijos laureatas

KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS

Karolina Beinarytė (I smuikas)

Aistė Mikutytė (II smuikas)

Eglė Lapinskė (altas)

Saulius Bartulis (violončelė)

Solistė SILVIJA ČIULADYTĖ (altas)

Programoje:

Wolfgang Amadeus Mozart – Styginių kvintetas Nr. 3 C-dur, K.515

Antonin Dvořák – Styginių kvintetas op. 97 Nr. 3

 

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius
ir  sėdėti biliete nurodytoje vietoje.

Šiemet savo kūrybinio kelio 40-metį pažymintis Kauno styginių kvartetas dažnai kartu muzikuoti kviečia įvairius atlikėjus tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Šį kartą į svečius užsuks altininkė, aktyvi klasikinės ir šiuolaikinės muzikos atlikėja bei kuratorė Silvija Čiuladytė, neseniai grįžusi po studijų Austrijoje. Su ja Kauno kvartetas drauge atliks du iškilius styginių kvintetus.

Kauno styginių kvartetas savo veiklą pradėjo 1981 m. ir iki šiol yra vienas svarbiausių akademinės muzikos ansamblių Kaune. Per 40 gyvavimo metų kolektyvas surengė virš 2700 koncertų Lietuvoje bei užsienyje, savo repertuare sukaupė daugiau kaip 500 kūrinių, atliko gausybę lietuvių kompozitorių kūrinių premjerų, išleido 14 kompaktinių plokštelių. Už šiuolaikinės muzikos populiarinimą Kauno styginių kvartetui buvo įteiktas apdovanojimas „Tikra muzika“, ansamblis paskelbtas „Įsimintiniausiu Kauno kūrybiniu kolektyvu“, o už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui kvartetui paskirta Lietuvos Respublikos Vyriausybės premija.

Kaune gimusi Silvija Čiuladytė mokėsi Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje bei Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, vėliau studijavo Zalcburgo (Austrija) „Mozarteum“ universitete Austrijoje. Dar studijų metu ji įkūrė tarptautinį šiuolaikinės muzikos festivalį „Crossroads“, o didėjantis susidomėjimas šiuolaikine muzika ją įkvėpė tęsti studijas Graco (Austrija) menų universiteto šiuolaikinės muzikos atlikimo programoje. Atlikėja prestižinėse salėse ir žinomuose festivaliuose koncertavo su „Haydn Philharmoniker“, „Mozarteum Orchester, „Philharmonie Salzburg“, „Ensemble Modern“, „Klangforum Wien“ ir kitais kolektyvais.

 

Svarbi informacija lankytojams dėl COVID-19 plitimo prevencijos priemonių:

Visi filharmonijos renginių lankytojai patalpose privalo laikytis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų: nuolat dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, laikytis griežtos rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, laikytis fizinės distancijos.

Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į filharmonijos renginius nevykti. Filharmonija turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Siekiant užtikrinti įstaigos lankytojų saugumą, patekimo ir judėjimo srautai filharmonijoje organizuojami taip:
1. Lankytojai į filharmonijos patalpas įleidžiami pro paradinį įėjimą (E. Ožeškienės ir L. Sapiegos gatvių kampas);
2. Nuo paradinio įėjimo lankytojų srautas nukreipiamas dešiniąja koridoriaus puse į rūbinę pažymėtais 2 m atstumais ant grindų;
3. Nuo rūbinės patekimas į koncertinę salę nukreipiamas dešiniuoju koridoriumi pažymėtomis rodyklėmis ant grindų, kur laiptais patenkama į antro aukšto patalpas;
4. Antro aukšto laiptinėje lankytojų srautus reguliuoja bilietų kontrolierius. Patekimas į koncertinę salę priklauso nuo turimo bilieto sėdimos vietos, t. y. lankytojas nukreipiamas į kairės arba dešinės pusės salės įėjimus (parteris į kairę nuo 16 iki 32 vietų, parteris į dešinę/balkonas nuo 1 iki 16 vietų);
5. Po renginio lankytojai į rūbinę privalo eiti kairiuoju koridoriumi, pažymėtu 2 m atstumais ant grindų, o iš rūbinės link išėjimo eiti dešiniuoju rodyklėmis ant grindų pažymėtu koridoriumi.

 

 

 

 

 

 Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje