Viskio festivalis „Vilnius Whisky Festival“

Viskio festivalis „Vilnius Whisky Festival“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausias viskio festivalis Baltijos šalyse. 2018 metų balandžio 7 dieną jis vyks jau trečią kartą.

Festivalio tikslas yra kelti viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, gilinant vartotojų žinias apie šį gėrimą. Jo viduje bus galima susipažinti su dauguma Lietuvoje sutinkamų viskių ir jį kuriančių bei platinančių žmonių.

Festivalio viduje vyks papildomos, uždaros degustacijos su svečiais iš viskio daryklų. Į jas bus parduodami papildomi bilietai.

Bilietai brangs.

Bilietai į „Vilnius Whisky Festival 2018“

Standartinis bilietas. Vieno bilieto kaina: iki 2017 gruodžio 31 d. – 31.2 €; nuo 2018 sausio 1d. iki balandžio 7 d. - 36.5 €; renginio dieną - 41.5 €. Su šiuo bilietu lankytojas galės būti „Vilnius Whisky Festival“ festivalyje neribotą laiką, ragauti pagrindinėje festivalio salėje pristatomus viskius, panaudodamas kartu su festivalio programėle gautus kuponus, ragauti viskio ir maisto derinius bei kokteilius.

VIP Bilietas. Vieno bilieto kaina 101.8 €. Įsigydamas „VIP Bilietą“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis bei papildomai įgis galimybę pakliūti į „VIP salę“. Šioje uždaroje salėje bus pristatomi ir ragaujami brandesni, ribotu tiražu išleisti viskiai. „VIP salė“ salėje bus pristatoma daugiau kaip 50 rūšių viskio. „VIP bilietas“ - bilietų skaičius yra ribotas.

Vakarinis bilietas. Bilieto kaina 26.2 €. Įsigydamas „Vakarinis bilietas“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis, tačiau jam bus ribojamas laikas. Lankytojai su šiuo bilietu į „Vilnius Whisky Festival“ festivalį bus įleidžiami nuo 16 val. ir jame galės būti iki renginio pabaigos. „Vakarinis bilietas“ - bilietų skaičius yra ribotas.

Nemokami kvietimai į renginį nebus dalinami.

Pateikus bilietą prie parodos įėjimo lankytojams bus užmaunamos festivalio apyrankės, su kuriomis jie galės judėti po visas festivalio erdves. Taip pat, gaus degustacinę RIEDEL taurę, katalogą su dalyvių sąrašu ir trumpa informacija apie juos, bei viskio atrakcijų kuponus.

Prieš parodą (jei liks laisvų vietų tuomet ir parodos metu) svečiai turės galimybę įsigyti bilietus į dalyvių rengiamas uždaras papildomas degustacijas ir paskaitas.

Parodos metu veiks ir daugiau viskio atrakcijų, kuriose svečiai galės dalyvauti pateikę kuponus, kuriuos gaus kartu su renginio katalogu.

VILNIUS WHISKY FESTIVAL ETIKETAS

• „Vilnius Whisky Festival“ pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius festivalio metu elgtis atsakingai.

• Festivalio tikslas yra gilinti svečių žinias apie viskį, jo vartojimo kultūrą ir suteikti galimybę paragauti daugumos Lietuvoje platinamų viskių, neperžengiant padorumo ribų ir renkantis „kokybę prieš kiekybę“.

• Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos festivalyje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.

• Prieš festivalį rekomenduojame sočiai pavalgyti, ragaujant viskį gerti pakankamai vandens ir daryti pertraukas. Pavalgyti ir nusipirkti vandens bus galima viešbučio bare ir restorane.

• Prie įėjimo pateikus bilietą, kiekvienam svečiui bus uždėta apyrankė, kurią jis privalės nešioti iki renginio pabaigos.

• Viskis svečiams bus pilamas tik į festivalio taureles, vartoti festivalio viduje. Jokie tušti buteliukai ar kita tara nėra leidžiama.

• Svečiai, kurie bus per daug apsvaigę, nepaisys padoraus elgesio taisyklių ir gadins susirinkusiems šventę, nedelsiant bus paprašyti išeiti iš festivalio.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 7 val.

Asmenys iki 20 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Duoklė Angelams, UAB.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/VilniusWhiskyFestival/ ir http://www.vilniuswhiskyfestival.lt/

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 20 val. 32 min.
7,50 € 15,00 €
Pirkti
Buvusių moterų reikalai 3

Buvusių moterų reikalai 3

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Sausio 23 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 18 val. 24 min.
10,71 € 15,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje