Visos L. van Beethoveno sonatos violončelei ir fortepijonui

Visos L. van Beethoveno sonatos violončelei ir fortepijonui

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

ALEXANDR RAMM (violončelė, Rusija)

DARIUS MAŽINTAS (fortepijonas)

Programa:

Ludwig van Beethoven (1770–1827) – Sonatos violončelei ir fortepijonui

Sonata Nr. 1, op. 5, Nr. 1

Sonata Nr. 2, op. 5, Nr. 2

Sonata Nr. 3, op. 69

Sonata Nr. 4, op. 102, Nr. 1

Sonata Nr. 5, op. 102, Nr. 2

Dviejų genialių muzikantų retas ir ambicingas sumanymas – atlikti visas L. van Beethoveno sonatas violončelei ir fortepijonui viename koncerte. Prestižinio P. Čaikovskio konkurso laureatas Alexandras Rammas, daugelio prestižinių konkursų laureatas Darius Mažintas, kartu koncertuojantys viso pasaulio prestižinėse koncertų salėse, unikalią programą atliks ir Kaune.

DARIUS MAŽINTAS – jaunas, aktyviai koncertuojantis pianistas jau spėjo atkreipti publikos dėmesį muzikalumu ir savitomis interpretacijomis. Tai – vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Lietuvoje, daugelio konkursų laureatas. Solinius rečitalius jis grojo JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Rusijoje, Švedijoje, Olandijoje. Be to, D. Mažintas atlieka kamerinę muziką, yra grojęs su įvairiais orkestrais ir operos solistais. Dar viena jo veiklos sritis – edukacinių ir labdaros projektų organizavimas.

ALEXANDRAS RAMMAS – jaunas lietuvių kilmės muzikas koncertuosiantis Kaune, mamos Vitos Jasikonytės gimtinėje, yra vienas iš gabiausių ir paklausiausių savo kartos violončelininkų. Jo atlikime dera tokios savybės kaip virtuoziškumas, gilus kompozitoriaus idėjos įžvalgumas, atidus požiūris į garso išgavimą ir menininko tapatybė. A. Rammas yra pirmasis ir kol kas vienintelis Rusijos atstovas tapęs laureatu viename iš prestižiškiausių violončelininkų konkursų „Paulo cello competiotion“ Helsinkyje (2013). ). 2015 m. tapo tarptautinio P. Čaikovskio konkurso sidabro medalio laimėtoju. Jis koncertavo daugelyje Rusijos, Lietuvos, Švedijos, Austrijos, Suomijos, PAR, Japonijos, Prancūzijos, Bulgarijos miestų. Nuo 2011 m. A. Rammas, dėka mecenatų, groja puikiu Kremono (Italija) meistro Gabrielle Jebrano Yakoubo instrumentu.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 35 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 3 val. 57 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje