VIVA LA VOCE

VIVA LA VOCE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Profesoriaus Vladimiro Prudnikovo klasės dainininkų sveikinimai atėjusiam pavasariui!

Solistai:

IEVA JUOZAPAITYTĖ, JUSTĖ JANKAUSKAITĖ,

ARMINAS SKIRVAINIS, PAVEL MORGUNOFF,

GRETA KERAITĖ, KAMILĖ BALOBONAITĖ,

BEATRIČĖ SEKONAITĖ, ELENA DAUNYTĖ,

ARNOLDAS STONYS, PAVELS TROFIMIKS,

JUSTAS RADZIULEVIČIUS, EUGENIJUS KOVALČIUKAS,

ŽILVINAS MIŠKINIS

Dalyvauja:

ELENA DAUNYTĖ (violončelė)

BEATRIČĖ SEKONAITĖ (smuikas)

Koncertmeisterės: Nijolė Ralytė ir Evelina Pilipavičiutė

Programoje – kompozitorių J. S. Bacho, W. A. Mozarto, L. van Beethoveno, V. Bartulio, A. Vivaldi, P. Čaikovskio kūriniai, lietuvių liaudies dainos

Laukia malonūs siurprizai ir premjeros!

„Viva la voce“ – Tegyvuoja balsas – taip sveikindami atėjusį pavasarį gražiausių vokalinės muzikos puslapių perlus klausytojams dovanos profesoriaus Vladimiro Prudnikovo klasės jaunieji dainininkai. Vienas žymiausių Lietuvos bosų, tarptautinio Maria Callas konkurso Atėnuose laureatas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos profesorius V. Prudnikovas – žymus pedagogas, daugelio Lietuvos muzikinių renginių, vokalistų konkursų įkvėpėjas, organizatorius, vertinimo komisijų narys. Prieš dvi dešimtis metų dainininkas buvo apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino III laipsnio ordinu, Lietuvos nacionaline premija, kurį laiką dirbo Lietuvos Respublikos kultūros ministru. Kone prieš dešimtmetį Vladimiras Prudnikovas pelnė „Auksinio disko“ laureato vardą ir „Metų operos švyturio“ apdovanojimą. Abu šie garbės ženklai žymiajam Lietuvos bosui skirti ne tik už sėkmingą sceninę veiklą, bet ir už itin įspūdingą pagrindinio vaidmens sukūrimą Modesto Musorgskio operoje „Borisas Godunovas“. Ilgametė profesoriaus pedagoginė veikla dovanojo Lietuvos ir viso pasaulio muzikiniam gyvenimui ištisą plejadą puikių dainininkų. Visame pasaulyje lietuviškąją vokalo mokyklą garsina tokie buvę V. Prudnikovo mokiniai kaip Vytautas Juozapaitis, Jurgita Adomonytė, Kostas Smoriginas, Jomantė Šležaitė ir daugelis kitų. Šiame koncerte girdėsime jauniausius vieno žymiausių Lietuvos vokalo pedagogų ugdytinius, šiuo metu dar tik siekiančius magistro ar bakalauro laipsnio. Koncerto atlikėjai ir iškilusis jų pedagogas žada klausytojams ne tik vokalinės muzikos puotą, bet ir gausybę malonių siurprizų bei premjerų.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Lapkričio 4 d., 10:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 0 val. 17 min.
5,52 € 9,20 €
Pirkti
Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 3 val. 36 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje