VOKALINĖS MUZIKOS KONCERTAS „MŪZOS NETYLI“

VOKALINĖS MUZIKOS KONCERTAS „MŪZOS NETYLI“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MAŽOJOJE SALĖJE

Atlikėjai:

RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ (sopranas)

RITA PREIKŠAITĖ (mecosopranas)

GIEDRIUS PRUNSKUS (baritonas)

LIUBOV DROZD (fortepijonas)

PETRO BONDAR (fortepijonas)

UGNĖ BARYSAITĖ (fortepijonas)

Programoje:

J. S. Bach, P. Mascagni, R. Leoncavallo, R. Strauss, R. V. Williams, F. J. Obradors, H. Villa-Lobos, A. Lara, V. Klovos, Z. Bružaitės kūriniai

 

Jaunieji Ukrainos ir Lietuvos pianistai jungiasi į bendrą projektą su scenos profesionalais, Kauno valstybinio muzikinio teatro solistais. Net ir vykstant karui, mūzos netyli.

Temperamentingoje programoje skambės įvairių epochų ir žanrų vokalinė muzika, nuo baroko iki šių dienų, nuo Brazilijos iki Lietuvos kompozitorių.

 

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 15 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje