XIX pučiamųjų orkestrų čempionato gala koncertas

XIX pučiamųjų orkestrų čempionato gala koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Flowers Band“ – varinių pučiamųjų instrumentų orkestras iš Glosteršyro grafystės Anglijoje atvyksta į Lietuvą!

2018-aisiais atšventęs 50 metų jubiliejų, „Flowers Band“ Vakarų Anglijoje tituluojamas Nr. 1 varinių pučiamųjų orkestras. „Flowers Band“ išleido 6-ias kompaktines plokšteles ir yra mėgstamas „BBC“ radijo klausytojų bei laukiamas orkestrinės muzikos gerbėjų svečiose šalyse. Šlovės keliu Jungtinėje Karalystėje ir Europoje „Flowers band“ veda dirigentas, profesionalus valtornos ir althorno atlikėjas Paul Holland.

Orkestro-žvaigždės „Flowers Band“ pasirodymas – tai baigiamasis XIX-ojo Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato gala koncertas, kurio metu vyks ir geriausių Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų apdovanojimai.

Kovo 29–30 dienomis Palangoje Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato finaliniuose turuose griaudės geriausi Lietuvos orkestrai. Turų koncertai yra nemokami ir atviri visiems orkestrinės muzikos entuziastams!

Atsargiai – gali prireikti saugos diržų!

Projektą finasuoja Lietuvos kultūros taryba.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija.

Daugiau informacijos: www.lbba.lt lvpioa@gmail.com, +370 685 80879.

Draudžiama įsinešti: Alkoholį.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje