XXIII Pažaislio muzikos festivalis Kamerinės istorijos

XXIII Pažaislio muzikos festivalis Kamerinės istorijos

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

IPPOLITOVO-IVANOVO FORTEPIJONINIS KVARTETAS (Rusija)

Irina Grayfer (fortepijonas)

Anastasia Jakushina (smuikas)

Olga Kogan (altas)

Sergay Ananich (violončelė)

Johannes Brahms, Michail Ippolitov-Ivanov, Anton Viskov, Antonín Dvořák, Arvydas Malcys, Giya Kancheli

Griežiant šiam jaunam, bet jau tituluotam ir sparčiai garsėjančiam kolektyvui, nepajusite įprasto kvartetams pirmojo smuiko vadovavimo. Irina Grayfer, Anastasia Jakushina, Olga Kogan ir Sergejus Ananichas sudaro ryškių individualybių ansamblį, kuriame kiekvieno balso vaidmuo yra svarbus, o jų suma - darni ir spalvinga. Kvartetas yra koncertavęs Vokietijoje, Austrijoje, Italijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Latvijoje bei Lietuvoje. Jis reguliariai kviečiamas dalyvauti Maskvos valstybinės filharmonijos koncertų sezonuose, rengia edukacines programas. Puikiai įvertintos ir kvarteto išleistos kompaktinės plokštelės - „XXI a. rusų virtuozai“, Arvydo Malcio kūrinių albumas, „Pasakos su kvartetu“, 2018 m. planuojama išleisti Pabaltijo šalių kompozitorių kūrinių albumą.

Koncerte kvartetas atliks J. Brahmso, M. Ippolitovo-Ivanovo, A. Viskovo, A. Dvořáko, A. Malcio, Giya Kanchelio kūrinius. Šis repertuaras pasirinktas ne veltui: gili muzikinė nuojauta, stilistinis tikslumas, greitai kuriami dramatiški muzikiniai dialogai leis klausytojams pasinerti į tikrą kamerinių istorijų versmę.

Renginio dieną bilietai brangs.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje