XXIII Pažaislio muzikos festivalis PRADEDAMASIS KONCERTAS

XXIII Pažaislio muzikos festivalis PRADEDAMASIS KONCERTAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Maestro Virgilijaus Noreikos atminimui

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius

KAUNO VALSTYBINIS CHORAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis

Solistai:

TETIANA ZHURAVEL (sopranas, Ukraina)

EDGARAS MONTVIDAS (tenoras)

MODESTAS SEDLEVIČIUS (baritonas)

Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS

Wolfgang Amadeus Mozart, Giuseppe Verdi, Gaetano Donizetti, Arne Thomas, Gioachino Rossini, Giacomo Puccini, Vytautas Klova, Benjaminas Gorbulskis

Pradedamasis XXIII Pažaislio muzikos festivalio koncertas dedikuojamas Maestro Virgilijaus Noreikos atminimui. Pažaislio vienuolyno kiemelio scenoje jėgas suvienys iškiliausi Lietuvos muzikos kolektyvai: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras. Taip pat išgirsime tris ypatingus solistus – buvusį V. Noreikos mokinį, tenorą Edgarą Montvidą ir prieš metus vykusio tarptautinio V. Noreikos vardo dainininkų konkurso laimėtojus: publikos simpatijų prizą pelniusį sopraną iš Ukrainos Tetianą Zhuravel bei antrosios vietos laimėtoją, baritoną Modestą Sedlevičių. Iš žinomiausių operų arijų bei chorų sudarytai programai, kurioje skambės Giuseppe Verdi, Gaetano Donizetti, Gioachino Rossini, Giacomo Puccini bei kitų autorių kūriniai, diriguos Gintaras Rinkevičius.

T. Zhuravel po studijų Ukrainos muzikos akademijoje trejus metus dainavo pagrindines soprano partijas Kijevo nacionaliniame operetės teatre, o šiuo metu dirba Vengrijos valstybiniame ir Lvovo nacionaliniame operos teatruose, taip pat bendradarbiauja su organizacija „Open Opera Ukraine“, Vengrijos nacionaliniu choru, Belgijos nacionaliniu orkestru bei kitais kolektyvais.

E. Montvidas gimtojoje šalyje itin laukiamas dainininkas, kurio pasiekimus Lietuvos Respublikos Prezidentė įvertino medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“. Būdamas laisvai samdomu solistu jis dainuoja tokiuose operos teatruose bei festivaliuose kaip Londono karališkoji opera, „Covent Garden“, Liono bei Bordo nacionalinės operos (Prancūzija), Berlyno „Komische“, Hamburgo, Leipzigo, Amsterdamo, Oslo operų teatrai, Sinsinačio opera (JAV), „Glyndebourne“, „Aix-en-Provence“, „Quebeco“ festivaliai, „BBC Proms“ ir kt.

M. Sedlevičius vienas iš ryškiausių jaunosios kartos Baltijos šalių dainininkų, lydimas sėkmės tiek operos, tiek koncertų scenose. Laimėjęs Milano teatro „La Scala“ stipendiją solistas vienerius metus tobulinosi Italijoje, kur prasidėjo jo kelias į profesionalią operos sceną. Jo pasirodymai operos spektakliuose šio sezono metu įgavo didžiulį pagreitį Italijos, Vokietijos ir kitų šalių teatruose jis atliko pagrindines baritono partijas. Kito sezono metu jaunojo solisto debiutais galės džiaugtis Estijos bei Lietuvos nacionalinių operos teatrų publika.

Renginio dieną bilietai brangs.

DĖMESIO TĖVELIAMS !

Pažaislio muzikos festivalio pradedamąjame koncerte veiks vaikų kūrybinės dirbtuvės, kur mažieji galės nemokamai užsiimti įvairiais darbeliais. Nuostabi muzika visada įkvepia kažką kurti, todėl nenustebkite, jei po gražaus vakaro gamtos ir muzikos apsuptyje namo parsinešite ne tik gerą nuotaiką, bet ir tos muzikos bei gryno oro įkvėptą meno kūrinį. Dirbtuves organizuoja „Kūrybos kampas 360°“ – socialiai atsakinga organizacija, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas. Dirbtuvėlėse vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet tuo pačiu susipažins su aplinką tausojančio gyvenimo principais ir praplės savo kūrybinio mąstymo ribas.

Atlikėjai:

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Utenos „Juventus“ - Šiaulių „Šiauliai“

Utenos „Juventus“ - Šiaulių „Šiauliai“

  • Utena, Utenos daugiafunkcinis sporto centras
  • Sausio 20 d., 17:20 val.
  • Trukmė: -
Iki pasiūlymo pabaigos:
33 d. 20 val. 27 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

„Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 21 val. 54 min.
7,50 € 15,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje