XXIII Pažaislio muzikos festivalis Viva Zarzuela

XXIII Pažaislio muzikos festivalis Viva Zarzuela

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

NURIA GARCIA (sopranas, Ispanija)

EGLĖ STRUMSKYTĖ (sopranas)

MANUEL DE DIEGO (tenoras, Ispanija)

CARLOS ARAGON (fortepijonas, Ispanija)

Alberto Ginastera, Eduard Toldrà, Enrique Granados, Joaquín Rodrigo, José Serrano, Pablo Sorozábal, Manuel Fernández Caballero, Federico Moreno Torroba, Isaac Albéniz Manuel Penella

Meilė, aistra, drama, poetinė lyrika, komiški epizodai - tai ispaniškų operečių, vadinamų sarsuelomis, itin įvairus ir platus emocijų bei nuotaikų pasaulis. Taigi, tegyvuoja sarsuela! Viva Zarzuela!

NURIA GARCIA ARRES yra tarptautinio Teresa Berganza dainavimo konkurso laureatė. Ji dažnai dainuoja Karališkame Madrido sarsuelos teatre bei Didžiajame Barselonos teatre „Liceu“. Jos repertuaras apima operų, operečių, miuziklų bei ispanų tradicinės sarsuelos žanrus.

Dainininko MANUELIO DE DIEGO karjera įgavo pagreitį po pergalių tarptautiniuose dainininkų konkursuose. Sėkmė jį lydėjo VI Ispanijos nacionaliniame Abarano sarsuelų konkurse. Šiuo metu M. De Diego yra vienas žymiausių jaunosios kartos operos ir sarsuelos atlikėjų Andalūzijoje. Jis reguliariai pasirodo Malagos Cervanteso teatre ir Madrido sarsuelos teatre.

EGLĖ STRUMSKYTĖ mokosi dainavimo pas LNOBT solistę Juliją Stupnianek, nuolat tobulina repertuarą su žymia Lietuvos pianiste - koncertmeistere Žaneta Noreikiene, yra studijavusi ir dramą. Solistė koncertavo Lietuvos nacionalinėje, Kauno, Minsko, Helsinkio, Rygos filharmonijose, bendradarbiavo su

dirigentais - Vytautu Lukočiumi, Donatu Katkumi, pianistais - Birute Asevičiūte, Romualdu Lukošiu, Rimantu Jurkoniu, Linu Dužinsku, Ole Christianu Haagenrudu, Sarah Tysman, Agnes Wolf, Carlosu Aragonu, dainavusi kartu su Charlesu Castronovo, Erwinu Schrottu, Manueliu de Diego. Lilija Gubaidulina, Asta Krikščiūnaite, Viktoru Gerasimovu.

Neabejotina, kad šiandien CARLOSAS ARAGONAS yra laikomas vienu universaliausių muzikantų Ispanijos muzikos scenoje ne tik dėl savo dvejopo pianisto ir orkestro dirigento vaidmens, bet ir dėl jo plataus repertuaro - nuo pirmųjų baroko šedevrų iki miuziklų. C. Aragonas ne tik nuolat koncertuose akompanuoja žymiems ispanų atlikėjams, bet ir diriguoja orkestrams, tokiems kaip Malagos filharmonijos, Madrido, Balearų simfoniniams orkestras, „Santa Cecilia“ orkestrui Romoje, Maskvos kameriniui bei Didžiojo teatro orkestrams Rusijoje.

Renginio dieną bilietai brangs.

Į koncertą ikimokyklinio amžiaus vaikai (iki 7 metų amžiaus imtinai) neįleidžiami, juos kviečiame į atvirose erdvėse vykstančius visai šeimai draugiškus festivalio koncertus.Renginio trukmė: 2 val., 1 po 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 45 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 7 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje