XXIV Pažaislio muzikos festivalis Charlie Chaplin: Dainos, muzika ir CIRKAS

XXIV Pažaislio muzikos festivalis Charlie Chaplin: Dainos, muzika ir CIRKAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

STEIN SKJERVOLD (baritonas, Norvegija-Lietuva)

ir

Ansamblis NEPAKLUSNIEJI

Vytautas Sriubikis (fleita)

Žilvinas Brazauskas (klarnetas)

Rasa Vosyliūtė (smuikas)

Monika Kiknadzė (altas)

Mindaugas Bačkus (violončelė)

Sonata Zubovienė (fortepijonas)

Rokas Zubovas (fortepijonas)

2019 m. sukanka 130 metų nuo Charlie Chaplino (1889 1977) gimimo. Šio jubiliejaus proga ansamblis „Nepaklusnieji“ leidžiasi į muzikinę kelionę vedami didžiojo kino genijaus.

Charlie Chaplinas buvo vienintelis kūrėjas kinematografo istorijoje, kuris buvo savo filmų scenaristu, režisieriumi, kompozitoriumi ir pagrindiniu aktoriumi. Net ir nebyliems savo filmams didysis kūrėjas taip pat rašė ir dainas, kurios atspindėdavo pagrindinę filmo idėją. Garsioji Ch. Chaplino daina „Šypsokis“ (angl. Smile) palydėdavo filmą „Naujieji laikai“ (angl. Modern times, 1936), poetiškoji „Gražiosios akys“ buvo parašyta „Didmiesčio žiburiams“ (angl. City Lights, 1931), o „Supkis, mažoji mergele“ (angl. Swing little Girl) apibendrino 1928 m. pasirodžiusio filmo „Cirkas“ idėją.

Legendinio kūrėjo jubiliejui skirtoje programoje klausytojai išgirs įvairiuose filmuose skambėjusias Ch. Chaplino dainas bei pamatys jo muzika gyvai įgarsinamą filmą – „Cirkas“. Filmas „Cirkas“ laikomas šio kūrėjo šedevru, kuris 1929 m. pelnė jam pirmąjį „Oskarą“.

Renginio dieną bilietai brangs.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje