XXV Pažaislio muzikos festivalis ITALIŠKOS MUZIKOS PUSLAPIAI

XXV Pažaislio muzikos festivalis ITALIŠKOS MUZIKOS PUSLAPIAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones)

(LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 19 d. sprendimo Nr. V-1874 „Dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų“)

DĖMESIO! KONCERTAS KELIAMAS Į RUGPJŪČIO 21 d. BILIETAI GALIOJA.

Klausytojai įleidžiami tik dėvintys apsaugines kaukes ar skydus.

JUSTINA GRINGYTĖ (mecosopranas)

PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas)

Vincenzo Bellini, Giaochino Rossini, Domenico Scarlatti, Francesco Cilea, Ruggero Leoncavallo

Išskirtiniam vakarui su italų kompozitorių muzika klausytojus kviečia operos solistė mecosopranas Justina Gringytė ir vienas ryškiausių Lietuvos pianistų Petras Geniušas.

„Tvirtu it plienas, aistringai frazuojančiu ir puikiai kontroliuojamu balsu ji valdo sceną, tai išryškindama, tai švelniai pabrėždama vokalo liniją, vienu metu skambančią didingai, ir čia pat – trapiai kaip krištolas“ – taip apie dainininkės Justinos Gringytės pasirodymus rašė britų dienraščiai „The Telegraph“ ir „The Times“. 2015 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose kaip geriausia jaunoji solistė įvertinta atlikėja pasirodo Lietuvos, Korėjos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir kitų šalių operose. Debiutinis J. Gringytės albumas „Visos S. Rachmaninovo dainos“ buvo pristatytas 2014 m. „Gramophone“ apdovanojimams. Atlikėja yra įsteigusi savo labdaros ir paramos fondą talentingiems jauniesiems muzikantams remti.

Petras Geniušas iš Lietuvos atlikėjų išsiskiria nuolatinėmis naujų išraiškos formų paieškomis – savo solidžios karjeros metu jis yra akompanavęs dramos spektakliams, baletams ir net kabaretams, dalyvavęs džiazą ir kitus stilius jungiančiuose projektuose. Dėstytojauja ne tik Lietuvoje, bet ir Škotijos Karališkoje mokslų akademijoje. Už savo veiklą pianistas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

Išgirsti P. Geniušą, muzikuojantį drauge su žymiais vokalistais – reta dovana, priviliojanti į koncertų sales gausius publikos būrius. Po pasirodymo su baritonu Vytautu Juozapaičiu kritika rašė: „P. Geniušas, visuomet scenon įžengiantis su tikro menininko aristokrato aura, buvo subtilus dainininko partneris, sau neleidęs užgožti balso jokiu pasažu ar akordu. Kukliai prabilęs fortepijonas netapo fonu, o svariai papildė poetinį tekstą muzikinėmis prasmėmis. Turintis didžiulę kamerinio muzikavimo patirtį, dalyvaujantis ir netradiciniuose projektuose, P. Geniušas visuomet taikliai perteikia kūrinių stilistiką, jautriai papildo partnerius, visą blizgesį ir nežabotą artistinę laisvę palikdamas savo rečitalių scenose. Nuostabu, kad ir elegantiškai bravūriškas, ir lyriškai kuklus P. Geniušas yra neapgaulingai tikras.“

Bilietų skaičius ribotas.

Renginio dieną bilietai brangs.Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje