XXV Pažaislio muzikos festivalis MEISTRAI IŠ VIENOS

XXV Pažaislio muzikos festivalis MEISTRAI IŠ VIENOS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Fortepijoninis trio TrioVanBeethoven (Austrija)

Clemens Zeilinger (fortepijonas)

Verena Stourzh (smuikas)

Franz Ortner (violončelė)

Ludwig van Beethoven, Helmut Rogl, Felix Mendelssohn-Bartholdy

Švenčiant kompozitoriaus Ludwigo van Beethoveno 250-ąsias gimimo metines Kauno valstybinės filharmonijos salėje karaliaus meistrai iš Vienos

Iškiliojo Vienos klasiko vardą ansamblio pavadinimui pasirinkę pianistas Clemensas Zeilingeris, smuikininkė Verena Stourzh ir violončelininkas Franzas Ortneris argumentuoja, kad šis kompozitorius simbolizuoja minties laisvę, revoliucingas ir novatoriškas idėjas, o jo kurta muzika pralenkė kūrėjo epochą, nubrėždama akademinės muzikos ateities gaires.

Kaip sako patys atlikėjai, Ludwigas van Beethovenas buvo tarsi vienišas vilkas, bet taip pat – centrinė figūra naujų komponavimo tradicijų srityje, o jo kūryba darė stiprią įtaką visam muzikiniam pasauliui. Kita vertus, pasirinktas trio pavadinimas deklaruoja muzikų simpatijas Vienos klasikos mokyklai: jų repertuare dominuoja šios stilistikos kūriniai. Žinoma, viena stilistine kryptimi ansamblis neapsiriboja, jis nuolat bendradarbiauja su įvairių šalių kompozitoriais ir užsako naujus kūrinius. Visame pasaulyje koncertuojantis ansamblis savo koncerte atliks Ludwigo van Beethoveno, Felixo Mendelssohno-Bartholdy fortepijoninius trio, taip pat austrų kompozitoriaus Helmuto Roglo kūrinį parašytą L. van Beethoveno atminimui „Rondo appassionato - a tribute to #ludwigvan“, dedikuotą TrioVanBeethoven.

Bilietų skaičius ribotas.

Renginio dieną bilietai brangs.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje