XXVI Pažaislio muzikos festivalio DRAUGO KORTELĖ

XXVI Pažaislio muzikos festivalio DRAUGO KORTELĖ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Festivalio draugo kortelė

Tapkite Pažaislio muzikos festivalio dalimi ir padėkite mums kurti atvirą ir visiems prieinamą festivalį. Kiekvieno festivalio draugo parama mums padeda augti, tobulėti ir džiuginti klausytojus talentingiausių Lietuvos bei užsienio atlikėjų pasirodymais. Pažaislio muzikos festivalio draugas – tai festivalio bendramintis ir bendrakūrėjas.

Pažaislio muzikos festivalio draugams siūlome:
• 20 % nuolaidą 2 bilietams į visus festivalio koncertus;
• išskirtinę galimybę dalyvauti repeticijose ir susitikti su atlikėjais;
• suvenyrus ir dovanas;
• galimybę prisidėti prie festivalio programos sudarymo;
• paskutinės minutės pasiūlymus bilietams su papildoma nuolaida;
• išskirtinę komunikaciją.

 Festivalio draugo kortelė yra metinė, galioja tik 2021 metų festivaliui.

Pažaislio muzikos festivalio draugo kortelę galite įsigyti internetu arba Kauno valstybinės filharmonijos kasoje. Kortelę įsigiję internetu, ją atsiimsite Kauno valstybinės filharmonijos kasoje pateikę gautą elektroninį bilietą. Pageidaujate kortelę atsiimti kitu būdu – susisiekite su mumis el. paštu info@pazaislis.lt arba mob. +370 620 26 229.

Norite prie festivalio tikslų prisidėti didesne suma? Susisiekite su mumis el. paštu info@pazaislis.ltRenginio trukmė: 10 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 9 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt Organizatoriaus kontaktinis telefonas: 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje