XXVI Pažaislio muzikos festivalis IŠĖJUSIEMS

XXVI Pažaislio muzikos festivalis IŠĖJUSIEMS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SABINA MARTINAITYTĖ (sopranas)

UGNĖ MATUKAITYTĖ (sopranas)

GABRIELĖ BUKINĖ (sopranas)

ROKAS JASIKAS (bosas)

AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ (fortepijonas)

 

Programoje:

Nerijos Čepaitės, Vidmanto Bartulio, Fausto Latėno, Carlos Guastavino, Giacomo Puccini, Giuseppe Verdi, George Charpentier, Eva Dell'Acqua ir kitų kompozitorių dainos, operų arijos, duetai

Muzika – tai galimybė prisiminti, susitikti ir pabūti kartu ne tik vieni su kitais, bet ir su jau išėjusiais Anapilin. Prof. Sabina Martinaitytė ir prof. Audronė Eitmanavičiūtė bei jų studentai, tarptautinių konkursų laureatai – Gabrielė Bukinė (sopranas), Ugnė Matukaitytė (sopranas), Rokas Jasikas (bosas) klausytojus kvies prisiminti tuos, kurie išėjo...

„Vidmantas, Faustas, Nerija... kiek su jais kūrybiškai bendrauta! Supratome, kad tik tokiu būdu galime atsidėkoti ir pagerbti išėjusius kolegas“ – Sabina Martinaitytė ir Audronė Eitmanavičiūtė.

Programoje skambės N. Čepaitės, F. Latėno, V. Bartulio, C. Guastavino, G. Puccini, G. Verdi, G. Charpentier, E. Dell'Acqua ir kitų kompozitorių dainos, operų arijos, duetai.

 

Bilietų skaičius ribotas.

Renginio dieną bilietai brangs.

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje