XXVI Pažaislio muzikos festivalis KLASIKA IŠ VIENOS

XXVI Pažaislio muzikos festivalis KLASIKA IŠ VIENOS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

STYGINIŲ KVINTETAS „WIENER KAMMERSYMPHONIE“ (Austrija)

Matyas Andras (I smuikas)

Jovana Raljic (II smuikas)

Nebojsa Bekcic (altas)

Sergio Mastro (violončelė, meno vadovas)

Damian Posse (kontrabosas)

 

Programoje:

Ludwig van Beethoven, Stefan Pelzl

 

Du smuikai, altas, violončelė ir kontrabosas – tai jau mažas orkestras. Platus kolektyvo repertuaras aprėpia kūrinius nuo klasikos iki šiuolaikinių, specialiai šiam ansambliui sukurtų opusų. Ansamblis susikūrė 2006 m. pasauliui minint „Mozarto metus“. Po itin sėkmingo debiuto Ispanijoje, kur „Wiener Kammersymphonie“ koncertas buvo įvertintas kaip vienas ryškiausių Mozarto metams skirtų renginių, kolektyvas sulaukė kvietimų į kitus tarptautinius festivalius Italijoje, Turkijoje, vėliau surengė koncertą prestižinėje Vienos „Musikverein“ salėje, koncertines gastroles Pietų Amerikoje (Brazilijoje, Argentinoje, Kolumbijoje). 

Kolektyvo kūrybinė vizija artima mažo kamerinio orkestro formatui, todėl atlikėjai drąsiai imasi iššūkių atlikti kamerines simfonijas bei kitus orkestrui parašytus kūrinius. Klasikinė simfonija taip pat gali skambėti visiškai naujai, kai ją atlieka styginių kvintetas!

Jų parengtoje programoje skambės prieš 250 metų gimusio klasicizmo epochos genijaus Ludwigo van Beethoveno kūriniai bei specialiai šiam kolektyvui sukurtas austrų kompozitoriaus, žinomo džiazo saksofonininko Stefano Pelzlo kūrinys „Portretas trimis spalvomis“.

 

Koncerto partneris Austrijos ambasada Lietuvai

Renginio dieną bilietai brangs.

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje